Sieci kabloweSport w TVWAŻNE

Mundial 2018 na kanale TVP Sport dostępny dla wszystkich abonentów Vectry

Każdy abonent telewizji cyfrowej Vectry będzie mógł kibicować rozgrywkom Mundialu 2018 dzięki szerokiemu udostępnieniu przez Vectrę kanału TVP Sport. Także w serwisie Vectra TV Online, co umożliwi śledzenie rozgrywek na urządzeniach mobilnych, zarówno w domu jak i w dowolnym miejscu z dostępem do internetu.

 

Na czas Mistrzostw Świata w Piłce Nożnej FIFA 2018 Vectra udostępni kanał TVP Sport w tzw. otwartym oknie. Wszyscy abonenci operatora obejrzą to wielkie mundialowe widowisko, niezależnie od posiadanego pakietu telewizji cyfrowej. Dzięki współpracy z Telewizją Polską kanał TVP Sport będzie emitowany zarówno w wersji SD jak i HD. Dodatkowo TVP Sport HD zostanie udostępniony wszystkim widzom także w serwisie Vectra TV Online, co umożliwi kibicowanie z wykorzystaniem urządzeń mobilnych zarówno w domu jak i w dowolnym miejscu z dostępem do internetu. TV Online działa na terenie całej Polski, w każdej lokalizacji z dostępem do internetu. Programy TV można oglądać na ekranach standardowych komputerów PC oraz wszelkich urządzeń mobilnych wyposażonych w system operacyjny IOS lub ANDROID. Vectra udostępnia dedykowaną aplikację na oba systemy. TVP Sport HD w TV Online umożliwi śledzenie wszystkich mundialowych wydarzeń także tym, którzy z różnych powodów nie będą mogli zasiąść przed telewizorami.

Kanał TVP Sport HD dostępny jest w ofercie Vectry na pozycji 201, w wersji SD na pozycji 226. Udostępnienie kanału wszystkim widzom rozpocznie się wraz ze startem Studia Mistrzostw Świata w dniu 14 czerwca (czwartek) o godzinie 16:30. Zakończenie otwartego okna nastąpi w dniu zamknięcia mistrzostw 15 lipca 2018 (niedziela) o godz. 24:00.

W czasie Mundialu TVP Sport zmieni się w kanał poświęcony tylko Mistrzostwom Świata w Piłce Nożnej. Wyemitowanych zostanie około 500 godzin relacji dedykowanych MŚ. Już od rana w programie „Prosto z Mundialu” reporterzy z Rosji poinformują o tym, co dzieje się w reprezentacji Polski. Później, wspólnie z ekspertami będą analizowali mecze z poprzedniego dnia. W paśmie popołudniowym i wieczornym odbędą się transmisje meczy, wzbogacone analizami w studiu i relacjami reporterów. Na koniec dnia w „Mundialowym Wieczorze” widzowie znajdą skróty ze spotkań, dokładne analizy („Matematyka futbolu”), cięte komentarze Macieja Szczęsnego („Okiem cenzora”), relacje z Mundialu („Pozdrowienia z Rosji”) i tematykę life style’ową dotyczącą np. fryzur i tatuaży zawodników („Stylówka z dnia”). Reporterzy TVP Sport będą towarzyszyć reprezentacji Polski 24 godziny na dobę.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *