Mundial 2018 w Radiu TOK FM

Na czas piłkarskich mistrzostw świata odbywających się w Rosji Radio TOK FM przygotowało dla swoich słuchaczy nowy, codzienny program „Mundial w TOK FM” oraz specjalne wydania znanych z anteny audycji sportowych. Zespół rozgłośni ma też wyjątkową propozycję dla abonentów aplikacji mobilnej Radia TOK FM – „Sportcast”, czyli mundialowy podcast dostępny na Tokfm.pl. We wszystkich informacjach i programach stacji pojawią się relacje specjalnego wysłannika Radia TOK FM do Rosji Przemysława Pozowskiego.

Wszyscy fani piłki nożnej, którzy będą śledzić mundial 2018, mogą to zrobić razem z Radiem TOK FM. Na antenie stacji już dziś – w poniedziałek, 11 czerwca br. pojawiły się specjalne wydania informacji sportowych i programów publicystycznych.

Wiadomości sportowe nadawane są od poniedziałku do piątku o godz. 6:20, 7:20, 8:20, 9:20, 18:20, 19:20, 20:00, 22:00, 23:00; a w soboty i niedziele o: 7:20, 8:20, 16:20, 18:20, 20:00, 22:00, 23:00.

Radio TOK FM przygotowało też nową audycję – „Mundial w TOK FM”, która będzie nadawana codziennie o 11:40, oraz – od poniedziałku do piątku – również o 16:40. Prowadzącymi będą: Przemysław Iwańczyk, Michał Janczura, Mateusz Warianka i Michał Waszkiewicz. Specjalne wydania audycji „Mundial w TOK FM” planowane są również po każdym meczu polskiej reprezentacji.

O mundialu będzie można też usłyszeć w każdą niedzielę po godz. 17:00 – Przemysław Iwańczyk będzie rozmawiał o rozgrywkach w ramach swojej stałej audycji „Przy niedzieli o sporcie”.

Dodatkowo, Radio TOK FM będzie zajmowało się pozasportowymi aspektami mundialu w Rosji. W ramach „Światopodglądu” Agnieszki Lichnerowicz pojawi się cykl rozmów „W cieniu mundialu” poświęcony wpływowi organizacji tej imprezy na społeczeństwo, gospodarkę, politykę międzynarodową czy środowisko.

Rozgłośnia ma również specjalną ofertę dla osób korzystających z aplikacji mobilnej Radia TOK FM i portalu Tokfm,pl – „Sportcast”, czyli audycję w formie podcastu. Od środy, 13 czerwca br. „Sportcast” autorstwa Mateusza Warianki będzie miał swoją premierę codziennie w godzinach porannych przez całe mistrzostwa.

Pojawienie się sportowych nowości i specjalnych programów na antenie i stronie internetowej Radia TOK FM wspierają autopromocja i działania na profilach stacji w mediach społecznościowych.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *