„Przebojowe Opole” w Polsacie! Dwa dni doskonałej zabawy

22 i 23 czerwca wyjątkowe koncerty na żywo prosto z opolskiego amfiteatru. Dla mieszkańców, gości i widzów Telewizji Polsat to doskonały powód do uczestnictwa w dwudniowym muzyczno-kabaretowym wydarzeniu. „Przebojowe Opole” w piątek i sobotę od godz. 20:00 w Polsacie.

 

W piątek 22 czerwca na scenie pojawią się m.in. Alvaro Soler, Perfect, Lady Pank, Grzegorz Hyży, Formacja Nieżywych Schabuff, Red Lips, Ich Troje i Michał Szpak. Niespodzianką będzie także występ dawno niewidzianego na muzycznej scenie Pawła Kukiza. W sobotni wieczór, 23 czerwca w doskonały nastrój wprawią nas artyści „Opolskiej Nocy Kabaretowej”, m.in. Kabaret Moralnego Niepokoju, Kabaret Nowaki, Kabaret Ani Mru-Mru, Kabaret Smile i Jerzy Kryszak, a w rolę gospodarzy wcielą się Marcin Wójcik i Robert Górski.

„Jedziemy na wakacje – Opole 2018”

Tegoroczne wakacje rozpoczniemy hucznie w Opolu. Właśnie tam, podczas pełnego przebojów koncertu gwiazd, sprawdzimy, jak do wyjazdu na wymarzone wakacje przygotowuje się tradycyjna polska rodzina. Nad morze, w góry czy nad jeziora – jak się spakować, kogo i co zabrać, samochodem, samolotem czy pociągiem, prywatnie czy z biurem podróży, do rodziny, ośrodka, a może hotelu, aktywnie czy „na leżąco”? Na te i inne pytania w żartobliwy sposób spróbują odpowiedzieć członkowie Kabaretu Nowaki.

Oczywiście na wymarzone wakacje zabierzemy widzów w rytmie piosenek, przy których przyjemnie i szybko upływa nawet najdłuższa podróż. Na scenie w Opolu pojawią się wykonawcy, których przeboje stworzą, wprowadzającą nas w letni klimat, wakacyjną playlistę.

Ze słonecznej Hiszpanii przyjedzie gwiazda europejskiego formatu Alvaro Soler, aby zaśpiewać m.in. „El Mismo Sol” czy swój najnowszy przebój „La cintura”. Wraz z Olkiem Klepaczem widzowie będą mogli zaśpiewać piosenkę, która nieodłącznie kojarzy się z wakacjami, czyli „Lato” Formacji Nieżywych Schabuff. Red Lips wykona „To co nam było”, a Grzegorz Hyży „O Pani”.

Otwierający letni sezon koncert, będzie także doskonałą okazją, żeby przypomnieć sobie największe przeboje polskiego rocka. Będący wciąż w doskonałej formie Perfect zagra m.in. legendarną „Autobiografię”, a Lady Pank „Mniej niż zero”. Rockowo będzie również za sprawą Pawła Kukiza, który w Opolu zaśpiewa „Miasto budzi się” i wspólnie z Janem Borysewiczem „Bo tutaj jest jak jest”. Tego wieczoru na scenie zobaczymy również zespół Feel, Michała Szpaka, Ich Troje, Michała Szczygła i Shangay.

Podczas koncertu muzyczne gwiazdy opowiedzą o swoich tegorocznych wakacyjnych planach i przypomną te najlepsze i te najgorsze letnie wyjazdy. Pozostając w wakacyjnym klimacie wraz z oglądającą koncert publicznością, stworzymy na Facebooku mapę wymarzonych miejsc na wakacyjne eskapady, a w przeddzień Dnia Ojca zaprosimy naszych widzów do nadsyłania swoich życzeń.

Koncert poprowadzą Natalia Szroeder i Maciek Rock.

„Opolska Noc Kabaretowa 2018 – Przystanek Opole, czyli pokój, miłość i kabaret”

W tym roku podczas „Opolskiej Nocy Kabaretowej” specjaliści od żartów stworzą swój własny kabaretowy przystanek Woodstock pod hasłem „Pokój, miłość i kabaret”. Głośno i otwarcie z desek opolskiego amfiteatru będą nawoływać do zgody, uśmiechu i wspólnej niczym nieskrępowanej zabawy.

Gospodarzami tego radosnego kabaretowego korowodu będą Robert „Góral” Górski i Marcin „Jabbar” Wójcik, którzy w rozmowach z gośćmi wieczoru spróbują dowiedzieć się czegoś więcej o życiu celebrytów.

W trakcie koncertu na scenie pojawią się niespodziewani goście m.in. policjant, lekarz, ochroniarz i dziennikarz, w których role wcielą się artyści z Kabaretu Moralnego Niepokoju, Kabaretu Ani Mru-Mru i Smile, Kabaretu Nowaki, Kabaretu Chyba i Kabaretu Czesuaf.

Na scenie zobaczymy także mistrzowskich indywidualistów: Jerzego Kryszaka, Ireneusza Krosnego oraz Roberta Korólczyka z Kabaretu Młodych Panów, zaś o oprawę muzyczną zadba zespół The Jobers.

Partnerem medialnym jest RMF FM.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *