Prasa - Ksiązka

Mundial 2018 z “Gazetą Wyborczą”

“Gazeta Wyborcza” zaprasza czytelników do wspólnego przeżywania Mistrzostw Świata w Piłce Nożnej 2018 – specjalnie dla kibiców z jej najbliższymi wydaniami ukażą się tabela rozgrywek i dodatek “Polska gola!”. Na łamach “Gazety Wyborczej” i na Wyborcza.pl pojawi się wiele mundialowych artykułów, relacji i analiz przygotowanych przez redakcję sportową dziennika i dwóch wysłanników do Rosji: Rafała Steca i Michała Szadkowskiego.

 

 

Już w najbliższy czwartek, 14 czerwca rozpoczyna się mundial 2018. Tego dnia do “Gazety Wyborczej” dołączona będzie tabela mundialowych rozgrywek, przygotowana przez Sport.pl, w której można uzupełniać wyniki meczów i typować zwycięzców. Na odwrocie tabeli jest plakat – zdjęcie Kamila Grosickiego.

Natomiast w piątek, 15 czerwca z “Gazetą Wyborczą” ukaże się dodatek “Polska gola!”. Czytelnicy znajdą w nim wywiad z piłkarzem naszej reprezentacji Jakubem Błaszczykowskim, rozmowę z byłą gwiazdą kadry i prezesem PZPN Zbigniewem Bońkiem, a także z legendarnym bramkarzem reprezentacji Janem Tomaszewskim. Dodatkowo redakcja przedstawi rywali Polaków w grupie H – Senegal, Kolumbię i Japonię, przyjrzy się strategii trenera biało-czerwonych Adama Nawałki i przeanalizuje szanse naszej drużyny.
W mundialowym dodatku znajdą się również: przewodnik po polskiej reprezentacji, sylwetka trenera mistrzów świata Joachima Loewa, a także terminarz mistrzostw, felietony Rafała Steca, Dariusza Wołowskiego i Wojciecha Kuczoka oraz wiele piłkarskich informacji, ciekawostek i statystyk.

Ukazanie się dodatku “Polska gola!”, liczącego 48 stron, wspiera autopromocja, którą przygotował zespół promocji „Gazety Wyborczej”.

Tego samego dnia – 15 czerwca w “Gazecie Telewizyjnej” pojawi się mundialowa rozpiska transmisji z dokładnymi informacjami o datach, godzinach i kanałach, a nawet osobach komentujących mecze. W wydaniu znajdzie się też wywiad z Kamilem Grosickim przeprowadzony przez Sebastiana Staszewskiego ze Sport.pl.

W czasie całych piłkarskich mistrzostw “Gazeta Wyborcza” poświęci rozgrywkom wiele miejsca na swoich łamach i stronach internetowych. Codziennie na relacje z Rosji przeznaczonych będzie od 4 do 6 stron dziennika. M.in. w poniedziałek, 18 czerwca br. “Gazeta Wyborcza” opisze, co się zdarzy w Soczi i na innych stadionach. Na Wyborcza.pl będzie można dodatkowo śledzić relacje na żywo z meczów Polaków.

Materiały z Rosji będzie publikować dwóch korespondentów – Rafał Stec i Michał Szadkowski – wspieranych przez redakcję działu sportowego pracującą w Polsce. Korespondenci “Gazety Wyborczej” będą też aktywni w mediach społecznościowych – na profilach swoich i “Gazety Wyborczej” na Facebooku, Twitterze i Instagramie.

Na rynku jest też wyjątkowy magazyn “Gazety Wyborczej” – specjalne wydanie “Ale Historii Extra” pod tytułem “Mundial. Opowieści niesamowite”, dedykowane wszystkim kibicom piłki nożnej. Magazyn jest w sprzedaży od czwartku, 17 maja br.

Więcej informacji o wydaniu – https://www.agora.pl/magazyn-mundial-opowiesci-niesamowite-specjalne-wydanie-ale-historii-extra.

Jeden komentarz do “Mundial 2018 z “Gazetą Wyborczą”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *