TVP Sport po mundialu nadal w Naziemnej Telewizji Cyfrowej

Szef TVP Sport Marek Szkolnikowski odpowiada na pytanie: Czy TVP Sport nadal w będzie w Naziemnej Telewizji Cyfrowej po mundialu?

 

 

Czy TVP Sport nadal będzie w Naziemnej Telewizji Cyfrowej po mundialu?

– Prezes Jacek Kurski zrobił wszystko, co obiecał, jeśli chodzi o TVP Sport w Naziemnej Telewizji Cyfrowej. Weszliśmy na multipleks 3. Trwają negocjacje z Emitelem w sprawie MUX8, ale są one bardzo trudne. Jednak nie wyobrażam sobie, by po mundialu TVP Sport zniknął z Naziemnej Telewizji Cyfrowej. Mam zapewnienie zarządu, że po mundialu pozostaniemy kanałem otwartym. – Powiedział szef TVP Sport Marek Szkolnikowski

Od 7 czerwca w Naziemnej Telewizji Cyfrowej na MUX3 jest nadawany kanał TVP Sport SD. Zastąpił on na tej platformie, do czasu zakończenia Mistrzostw Świata w Piłce Nożnej, kanał TVP Rozrywka.

Tym samym TVP Sport będzie jedynym, nadawanym drogą naziemną kanałem sportowym w Polsce, dostępnym praktycznie dla wszystkich Polaków.

Warto podkreślić, że wszyscy sympatycy sportu będą mogli oglądać transmisje meczów Mundialu w jakości HD w TVP1 i TVP2 w ramach NTC. Tylko dłuższe studia i pogłębione analizy będą dostępne w TVP Sport SD.

Informacje dotyczące odbioru TVP Sport SD można także znaleźć na stronie: jaknasodbierac.tvp.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *