Murale Sport.pl z Kamilem Grosickim na ulicach Warszawy

Na ulicach Waryńskiego i Francuskiej w Warszawie pojawiły się murale z ambasadorem Sport.pl – piłkarzem reprezentacji Polski Kamilem Grosickim. To kolejna odsłona kampanii serwisu i aplikacji mobilnej Sport.pl LIVE prowadzonej pod hasłem „Sport.pl to jest Twój live”.

 

 

Z okazji 30. urodzin Kamila Grosickiego Sport.pl przygotował dla swojego ambasadora wyjątkowy prezent – dwa murale przedstawiające charakterystyczną „cieszynkę” Turbo Grosika z bandami Sport.pl w tle.

Mural na ulicy Francuskiej na warszawskiej Saskiej Kępie sąsiaduje bezpośrednio ze Stadionem Narodowym, dlatego kibice będą mieli okazję podziwiać go już dziś, w drodze na mecz towarzyski Polska-Litwa. Jak wygląda można zobaczyć także na nagraniu, w którym udział wziął Kamil Grosicki:  http://www.sport.pl/mundial/10,154361,23527992,kamil-grosicki-prezentuje-mural-turbogrosik-z-lotu-ptaka-wideo.html

Murale na ulicach Warszawy to część multimedialnej kampanii „Sport.pl to jest Twój live” prowadzonej w telewizji (Polsat, pakiet sportowy), w internecie (działania w serwisach zewnętrznych, media społecznościowe), w radiu (Radio TOK FM, Radio Złote Przeboje, Radio Pogoda, Rock Radio, RMF FM), na nośnikach reklamy zewnętrznej (AMS, Screen Network), w prasie („Gazeta Wyborcza” i jej dodatki, „Logo”, „Playboy”, „CKM”, „Men’s Heath”), a także w kinach ogólnopolskiej sieci Helios oraz w ramach dodatkowych działań niestandardowych. Media w kampanii, która potrwa do końca czerwca br., zaplanowało Blue 449.


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *