My3: Program zawieszony na wiosnę, powrót we wrześniu (wideo)

Podczas specjalnego live-chatu z swoimi fanami Julia „Julka” Trojanowska, Natalia „Natka” Klewicz i Karolina „Gefi” Gefert czyli członkinie zespołu „My3” poinformowały że wiosną ich program nie będzie obecny w ramówce Polsatu. Nie oznacza że program całkowicie znika z anteny ale wzorem „Świata według Kiepskich” kilka sezonów temu robi sobie chwilową przerwę aż do jesieni.

 

Przerwa w kwestii programu jest związana z pewnym eksperymentem polegającym na jeszcze szerszej niż dotychczas działalności w sieci (Youtube i social mediach) oraz muzycznej samego zespołu, w efekcie My3 chcą przygotować jeszcze więcej niespodzianek dla fanów (z którymi chcą być jeszcze bliżej a program sprawiał źe były one trochę dalej z powodu formuły programu) oraz skupić się na tworzeniu swojej czwartej płyty i większym byciu razem z swoimi fanami na koncertach.

Nie oznacza to jednak że to koniec programu „My3” gdyż sama przerwa ma potrwać jeden sezon co oznacza że program trzech sympatycznych dziewczyn i ich zespołu rodem z Wrocławia wraca na antenę już we wrześniu. Pracę nad programem trwają więc jak zaznaczają jego autorki, jego istnienie nie jest zagrożone.

Obecnie program w formie powtórkowej emitowany jest co sobotę o 16:00 w Polsacie 2 po dwa odcinki. Program „My3” jest też dostępny na Ipli i na profilu „blogowym” zespołu My3 pod postacią osobnych kącików.

Skierowany do dzieci, młodzieży oraz rodzin program „My3” prowadzony przez trzy szalone dziewczyny o różnych kolorach włosów, emitowany był przez 3 sezony w Polsacie począwszy od 11 listopada 2017 roku. Emisja odbywała się zawsze w weekendy. W programie prowadzące zachęcały dzieci do odkrywania świata, rozwiązywania dylematów, znalezienia swojej pasji i czerpnia radości, poznawania autorytetów a także do ćwiczeń, tańca i zabawy. Podczas programu emitowano także autorskie teledyski zespołu. Dotychczas powstały 74 wydania programu trwające 22 minuty.

 

 

Producentem wykonawczym programu jak i zespołu jest TAKO MEDIA.

Autor: Krzysztof Miśkowicz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *