myPhone Halo S+ – „slider” z 3G już w sprzedaży

Ofertę marki myPhone wzbogaca klasyczny model Halo S+ – niemal identyczny jak Halo S, który debiutował w maju tego roku, jednak z bogatszą specyfikacją. Nowość poza ciekawą, rozsuwaną konstrukcją i czytelnym ekranem 2,8 cala, oferuje dodatkowo 3G umożliwiające łączenie się z internetem i lepszy aparat 2 Mpx. Telefon dostępny jest w cenie 219 zł.
 

Osoby śledzące premiery marki myPhone zapewne znają portfolio brandu, i przypadki gdzie dostępne są dwa niemal identyczne, klasyczne modele, spośród których jeden jest z 3G. Telefony te mają zawsze w nazwie dodatkowo znaczek „+”. Tak rozróżnione komórki to na przykład modele z klapką myPhone Metro i myPhone Metro+ oraz te z prostą konstrukcją – myPhone Classic i myPhone Classic+. Z podobnym zabiegiem spotykamy się tutaj.
W efekcie nowy myPhone Halo S+, to dobrze znany „slider” z rozsuwaną konstrukcją, doskonały dla osób, które chcą mieć telefon z dużym ekranem, a jednocześnie nie mogą rozstać się z tradycyjną klawiaturą do pisania SMS-ów. Posiada duży ekran 2,8 cala (240×320 px), dzięki czemu nie męczy wzroku, a czytanie wszelkich komunikatów oraz pisanie sms-ów są wyjątkowo łatwe. Komfort obsługi potęgują: duże klawisze, opcja ustawienia 8 fotokontaktów oraz stacja ładująca. W konsekwencji, aby dłużej używać telefonu wystarczy odłożyć go do bazy podłączonej do gniazdka (w zestawie znajduje się również adapter do tradycyjnego ładowania). Dzięki takiemu rozwiązaniu urządzenie może z powodzeniem pełnić rolę telefonu domowego oraz komórki.
Telefon posiada akumulator o dużej pojemności 1000 mAh, zapewniający długi czas użytkowania na jednym cyklu ładowania, nawet przy korzystaniu z wielu funkcji jednocześnie.
Halo S+ jest wyposażony w aparat 2 Mpx, dzięki któremu uwiecznimy każdą chwilę na dłużej oraz modem 3G zapewniający dostęp do przeglądarki WWW i poczty e-mail, a dodatkowo umożliwiający wysyłanie MMS-ów i szybsze przesyłanie plików.
Poza tym telefon oferuje inne funkcje, które stanowią znaczne ułatwienie zarówno dla osób starszych, jak i młodszych. Mowa np. o przycisku funkcyjnym SOS dającym możliwość nawiązania połączenia / wysłania wiadomości sms do wcześniej zaprogramowanego numeru za pomocą jednego kliknięcia. To rozwiązanie stanowi świetne zabezpieczenie w razie niespodziewanych sytuacji i zagrożenia. Urządzenie wyposażono także w radio FM, latarkę oraz Bluetooth, dzięki któremu m.in. podłączymy zestaw głośnomówiący w aucie. Telefon posiada 32 MB pamięci wewnętrznej z możliwością rozszerzenia jej za pomocą karty microSD o dodatkowe 32 GB.
myPhone Halo S+ dostępny jest w dwóch wersjach kolorystycznych: czarnej i czerwonej, w cenie 219 zł.
Więcej szczegółów na temat modelu na https://www.myphone.pl/product/myphone-halo-s-plus/ , a o pozostałych urządzeniach na stronie marki: www.myphone.pl

2 komentarze do “myPhone Halo S+ – „slider” z 3G już w sprzedaży

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *