MediaPlatforma Canal+/ Canal+ PolskaZapowiedzi TV

Myszka w Paski i zdrowy tryb życia #zostańwdomu (wideo)

MiniMini+ przedstawia najnowszą serię edukacyjną bajki “Myszka w Paski i zdrowy tryb życia”.

 

 

 

Rybka MiniMini przygotowała dla najmłodszych nową serię z Myszką w Paski, która tym razem promuje dobre nawyki, które należy wpajać dzieciom od najmłodszych lat. Przedszkolaki poznają zasady zdrowego trybu życia, ucząc się prawidłowego odżywiania i dowiedzą się jak ważny jest ruch na świeżym powietrzu. Myszka wyjaśnia również na czym polegają korzyści płynące z wysypiania się, utrzymywania porządku, czy aktywnego wypoczynku. Proste, bliskie dzieciom historie pomogą im lepiej zrozumieć i przyswoić nowe zagadnienia.

 

 

Premierowe odcinki od 27 kwietnia w MiniMini+

„Myszka w Paski i zdrowy tryb życia” – najnowsza produkcja własna stacji MiniMini+, to kolejna część animowanego programu edukacyjnego dla dzieci z sympatyczną Myszką w roli głównej. Celem programu jest przekazanie wiedzy z zakresu zdrowego trybu życia na poziomie percepcyjnym przedszkolaka. Program przeznaczony jest dla dzieci w wieku 3-6 lat i składa się 10 odcinków o długości ok. 2 min.

Tematy odcinków:

Odcinek 1 „Śniadanie”
Odcinek 2 „Przekąski”
Odcinek 3 „Warzywa i owoce”
Odcinek 4 „Ruch na świeżym powietrzu”
Odcinek 5 „Miejsce do nauki i pracy”
Odcinek 6 „Sen”
Odcinek 7 „Picie wody”
Odcinek 8 „Wypoczynek”
Odcinek 9 „Regularne posiłki”
Odcinek 10 „Porządek”

Premierowe odcinki najnowszej produkcji „Myszka w Paski i zdrowy tryb życia” od 27 kwietnia, od poniedziałku do piątku o godzinie 12:40 w MiniMini+.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *