„Na dobre i na złe”: co zobaczymy w nowym sezonie?

Na czas wakacji rozstajemy się z lekarzami z Leśnej Góry; odcinek 813 był ostatnim odcinkiem sezonu. Fani serialu nie muszą się jednak martwić, bo powstają właśnie nowe odcinki, które na antenie TVP2 pojawią się jesienią. Co w nich zobaczymy, jak potoczą się losy bohaterów?

 

Bardzo burzliwe wydarzenia czekają dr Hanię Sikorkę (w tej roli Marta Żmuda Trzebiatowska). Jej bohaterka została zamieszana w kryminalną aferę związaną z kradzieżą cennej biżuterii. Do przestępstwa doszło wprawdzie przed laty, ale za sprawą matki Hani, Lucyny (Anna Samusionek), która odnalazła i przywłaszczyła sobie złodziejski łup, historia ma swój ciąg dalszy. W efekcie Hani może grozić niebezpieczeństwo!

W prywatnym życiu doktor Sikorki też sporo będzie się działo. – Z jednej strony szykuje się do ślubu, z drugiej – jest policjant, który też zaczyna mieszać w jej sercu… – mówi aktorka. Wiele wskazuje na to, że inspektor Korban (Mikołaj Roznerski) ma wobec ślicznej lekarki dalekosiężne plany.

Doktor Rafał Konica (Robert Koszucki) też nie będzie miał łatwego życia. Dyrektor szpitala w Leśnej Górze będzie miał na głowie liczne kłopoty z personelem. I nie dość, że będzie musiał zmagać się z remontem zniszczonego przez wybuch gazu skrzydła lecznicy, to jeszcze będzie musiał walczyć o swoje stanowisko. – Zły charakter chce przejąć dyrekcję w tym szpitalu – zdradza aktor. Kogo ma na myśli? Czy chodzi o ambitnego kardiochirurga Maksa Begera (Tomasz Ciachorowski)?

W ostatnim odcinku minionego sezonu dr Krzysztof Radwan (Mateusz Damięcki) postanowił wreszcie załatwić porachunki z przeszłością, by móc pomyśleć o przyszłości. Czy uda mu się nawiązać kontakt z swoim dzieckiem? Czy wreszcie zdecyduje się powiedzieć Blance Consalidzie (Pola Gonciarz), że ją kocha?

Po wakacjach przekonamy się, czy Wiktoria Consalida (Katarzyna Dąbrowska), która pojawiła się w ostatnim odcinku, wpadła do Leśnej Góry tylko na moment, czy też wróci na dłużej. W nowym sezonie na pewno nie zabraknie kolejnych perypetii profesora Falkowicza (Michał Żebrowski) i jego rodziny, którą ze wszyskich sił będzie się starała wspierać Alina Fisher (Katarzyna Skrzynecka). Pierwszoplanową postacią będzie znów pielęgniarz Szczepan Lipski (Kamil Kula), który od swojej żony Liny (Izabela Perez) usłyszy pewne bardzo ważne pytanie…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *