Koniec sezonu „M jak miłość”. Co nas czeka w kolejnych odcinkach?

Za nami ostatni odcinek serii najchętniej oglądanego serialu w Polsce. Do miłosnych historii naszych bohaterów wrócimy w nowym sezonie, który wystartuje już jesienią. Jakie nowe wyzwania staną im na drodze?

 

Zarówno aktorzy, jak i producenci programu zapewniają, że powrót po wakacyjnej przerwie będzie uderzający i zrobi na widzach pozytywne wrażenie.

Marcin (Mikołaj Roznerski) i Iza (Adriana Kalska) przeżywają bardzo trudne chwile w swoim małżeństwie. Zazdrość i brak normalnej rozmowy sprawiają, że ich związek wydaje się zakończony. Czy w kolejnym sezonie para spróbuje ze sobą szczerze porozmawiać i rozwiązać problemy?

Kamil (Marcin Bosak) dalej będzie kontynuował swoją grę. Jakie ma plany wobec Anity (Melania Grzesiewicz)? Mężczyzna będzie musiał się zmierzyć ze starymi demonami i niedokończonymi sprawami z przeszłości. Uda mu się w końcu z nimi poradzić i zaznać szczęścia?

Szczera miłość Łukasza (Jakub Józefowicz) i Patrycji (Alżbeta Lenska) wyjdzie na jaw! Argasiński (Karol Strasburger) wpadnie we wściekłość, gdy dowie się, kto jest ojcem nienarodzonego dziecka. Lekarz zrobi wszystko by zemścić się na fizjoterapeucie. Nie cofnie się nawet przed zleceniem brutalnej napaści. Łukasz jest jednak gotowy walczyć o swoją miłość.

W nowym sezonie powrócą stare, lubiane postacie, ale pojawią się także zupełnie nowe twarze. Conrado Moreno zapewnia, że grana przez niego postać wprowadzi trochę hiszpańskiego temperamentu i trochę namiesza w obecnej historii.

Fot. TVP/Marta Gostkiewicz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *