MediaZapowiedzi TV

Najlepsze animacje jesienią w Puls 2

PULS 2 szykuje wspaniałe powitanie jesieni! W codziennym paśmie dla dzieci i ich rodziców, kanał PULS 2 pokaże seriale animowane z uwielbianymi bohaterami! Wśród tytułów nowości z premierą w telewizji ogólnodostępnej: „Miraculous. Biedronka i Czarny kot”, „Mustang. Duch wolności”, „Moonzy”, „Bing”, najnowsze odcinki „Strażaka Sama” oraz po raz pierwszy w polskiej telewizji: serial „Dzieciak rządzi: Znowu w grze” i najnowszy sezon serii „Przytul mnie”. PULS 2 zaprasza także na animowany serial „Jeźdźcy smoków” oraz familijny serial fabularny „Nicky, Ricky, Dicky i Dawn” (po raz pierwszy w telewizji ogólnodostępnej!). A wieczorami – na najlepsze seriale dla dorosłych, wśród nich premierowe odcinki „CSI: Kryminalne zagadki Las Vegas” oraz „Agenci NCIS”!

 

 

Już we wrześniu w PULS 2 premiera francusko-japońskiego serialu animowanego Miraculous. Biedronka i Czarny kot. Bohaterką jest nastolatka Marinette i jej kolega Adrien. Otrzymali oni Miracula – tajemnicze przedmioty, które zamieniają ich w Superbohaterów. Gdy w Paryżu czai się niebezpieczeństwo, Marinette staje się odważną Biedronką, a Adrien walecznym Czarnym Kotem. Jednakże Marinette nie wie, że Adrien to Czarny Kot, a Adrien, że dziewczyna jest Biedronką. Wspólnie chronią Paryż przed tajemniczym wrogiem, Władcą Ciem, i jego akumami, które potrafią zmieniać ludzi w złoczyńców, wykorzystując ich słabości. Serial niesie ważny dla dzieci przekaz, że w każdym z nas drzemie superbohater, a siła przyjaźni i współpracy czyni cuda.

wrzesień – premiera w TV ogólnodostępnej!

Amerykański serial animowany Dzieciak rządzi: Znowu w grze ze Studia DreamWorks to znakomita propozycja dla całej rodziny, która każdego rozbawi do łez! Bohaterem jest szef Bobas, który zaprasza do swojej firmy starszego brata, aby pokazać mu, „jak się robi biznes”. Serial jest kontynuacją kinowego hitu „Dzieciak rządzi”.

jesień – polska premiera!

Mustang: Duch wolności to kolejny znakomity tytuł ze Studia DreamWorks. Bohaterką serialu jest nastoletnia Lucky, która wraz z ojcem i ciotką przeprowadza się z miasta na ranczo. Życie dziewczyny zmienia się, kiedy spotyka dzikiego mustanga. Wspólnie poznają smak przyjaźni i wolności, przeżywając masę niesamowitych przygód.

wrzesień – premiera w TV ogólnodostępnej!

Jeźdźcy smoków to serialowa kontynuacja kinowego hitu „Jak wytresować smoka”, zrealizowana również przez Studio DreamWorks. Akcja rozgrywa się po wydarzeniach przedstawionych w filmie, gdy wikingowie z osady Berk zaczynają tresować smoki.

Moonzy to propozycja dla najmłodszych widzów. Serial przedstawia historię małego fioletowego stworka Moonzy, który spadł na Ziemię z Księżyca. Zamieszkuje w trawie i poznaje nowych przyjaciół: pszczoły, biedronki, motyle i żaby. Ponieważ Ziemia jest dla Moonzy’ego czymś zupełnie nowym, w każdym odcinku bohater poznaje otaczający go świat, uczy się podstaw przyjaźni czy dobrych manier.

jesień – premiera w TV ogólnodostępnej!

Tytułowy Bing jest trzyletnim, ciekawskim króliczkiem, a jego przygody przypominają codzienność dzieci w jego wieku. Każdy odcinek serialu zaczyna się typową dziecięcą czynnością, z którą Bing i jego przyjaciele muszą sobie poradzić. Nie zawsze im się to udaje, często popełniają błędy. Znakomita, pięknie zrealizowana brytyjska seria edukacyjna dla najmłodszych widzów i ich rodziców.

wrzesień – premiera w TV ogólnodostępnej!

„Przytul mnie 2 to kontynuacja polskiej serii ze studia Animoon, którą premierowo również pokazywał PULS 2. Bohaterami są Tata Miś i Mały Miś, którzy przeżywają wiele zabawnych przygód. Charyzmatyczny, a przy tym nieco niezdarny Tatuś oraz energiczny Miś rozśmieszą i wyciągną pomocną łapę do wielu leśnych zwierząt. Razem odkryją, czym jest przyjaźń, otwartość oraz odpowiedzialność. Przede wszystkim jednak nauczą się, że dzieląc się z innymi sami stajemy się bogatsi. Każdy odcinek niesie pozytywny przekaz, a dzieci docenią ładną animację oraz wpadającą w ucho tytułową piosenkę.

Wrzesień – polska premiera!

PULS 2 pokaże też najnowsze odcinki serii o dzielnym Strażaku Samie, którą uwielbiają dzieci na całym świecie. Bohaterem jest odważny, sympatyczny strażak o imieniu Sam. Razem ze swoimi siostrzeńcami i przyjaciółmi mieszka w fikcyjnym mieście Pontypandy w Walii. Każdego dnia przeżywają tu niezwykłe przygody.

wrzesień – premiera w TV ogólnodostępnej!

PULS 2 zaprasza również na Nicky, Ricky, Dicky i Dawn – fabularny serial komediowy dla całej rodziny z wytwórni Nickelodeon Productions. Bohaterami jest rodzina Harperów, Tom i Anna, oraz ich dzieci, dziesięcioletnie czworaczki – Nicky, Ricky, Dicky i jedyna dziewczynka Dawn. To właśnie ona aspiruje do przewodzenia rodzeństwem, bo jest starsza od chłopców o całe… cztery sekundy. Znakomita zabawa dla całej rodziny!
wrzesień – premiera w TV ogólnodostępnej!

Codziennie od poniedziałku do piątku od godziny 20:00 oraz w weekendowe wieczory PULS 2 zaprasza widzów dorosłych na znakomite seriale kryminalne, filmy oraz najlepsze programy rozrywkowe. Już jesienią m.in. premierowe odcinki uwielbianych serii:CSI: Kryminalne zagadki Las Vegas orazAgenci NCIS.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *