Najlepsze gry mobilne, które pojawiły się w 2019

Rozwój technologii sprawił, że w obecnych czasach największym zainteresowaniem cieszy się wszystko, co mobilne. Smartfony stały się centrum świata większości społeczeństwa, dlatego też firmy powinny inwestować w to, aby być obecne w tych małych urządzeniach.

 

 

 

 

Branża związana z grami, zarówno biorąc pod uwagę hazard, taki jak zdrapki online, automaty, ale także gry komputerowe, zaczęła zauważać tendencje panujące na rynku. Dlatego też większość producentów zaczęła tworzyć aplikacje mobilne, które pozwolą im być na wyciągnięcie ręki swoich użytkowników. Jest to bardzo ważne, zwłaszcza w branży gier, gdzie większość z nich ma być rozrywką i sposobem na nudę. Rozrywka zawsze pod ręką? Oczywiście że tak. Jednak nie każda gra jest godna uwagi. Warto zobaczyć, jakie pozycje są polecane w 2019 roku.

O czym warto pamiętać?

Na samym początku należy zaznaczyć, że wersja mobilna powinna być perfekcyjnie dopracowana zanim wypuści się ją na rynek. Wymagania graczy są na bardzo wysokim poziomie i oddanie w ich ręce nieidealnej pozycji może być bardzo ryzykowne. Znaczenie ma wysoka jakość grafiki i dźwięku, nieodbiegająca od wersji oryginalnej. Zachowane wszystkie funkcje to kolejne wyzwanie dla twórców. Nikt nie chce grać w wersję demo, ale w to do czego został przyzwyczajony. Idealnie jeśli wersja na PC i aplikacja mobilna będą zsynchronizowane. Dzięki temu gracz będzie mógł zalogować się na swoje konto i kontynuować rozgrywkę w dowolnym miejscu i czasie. Wszystko musi działać płynnie i szybko, a prosty i czytelny interfejs to gwarancja sukcesu, Brzmi idealnie, bo tak właśnie wygląda przepis na najlepszą grę mobilną. Każda lista może być inna, ponieważ obecnie ilość mobilnych gier jest ogromna, a gusta graczy wciąż są bardzo różnorodne. Krótka lista jest tylko zapowiedzią tego, co najlepsze. Każdy rok przynosi nowe gry, które rozkochując i wciągają na bardzo długo.

Klasyka, czyli Mario

Któż nie lubi przygód Mario? Jest to klasyka gatunku, która od jakiegoś czasu gości wśród aplikacji mobilnych, ale w roku 2019 ma pojawić się nowość w tej kategorii, czyli Mario Kart Tour. W tej propozycji będzie można brać udział w wyścigach na gokartach. Producent, jakim jest Nintento ma kilka fantastycznych produkcji na swojej liście, dlatego można oczekiwać naprawdę wiele.

Diablo Immortal

Fani Diablo powinni być zachwyceni tym co ich czeka już w tym roku. Jest to idealne nawiązanie do sagi Diablo, a wykorzystana grafika i dźwięk zapowiadają się obiecująco. Fantastycznie, że gra oferuje możliwość grania z innymi. Sterowanie dotykowe i precyzja w każdym calu to zadanie z którym doskonale poradziło sobie Blizzard Entertainment oraz NetEasy.

Harry Potter: Wizards Unite

Któż nie zna czarodzieja z Hogwartu i serii opowiadającej o jego magicznych przygodach. Fani Harrego Pottera i nie tylko koniecznie powinni spróbować swoich sił w grze mobilnej Harry Potter: Wizards Unite. Tutaj będzie można posmakować najnowszych odkryć technologicznych. Niantic sięga po rzeczywistość rozszerzoną i pozwala w pełni oddać się rozgrywką, podczas których narzędziem będzie smartfon.

Apex Legends

Fani strzelanek będą zadowoleni z tej pozycji. Jest to strzelanka, którą ukochało wielu graczy. Jej mobilna wersja jest wyczekiwana przez każdego fana. Battle royale to kwintesencja strategii, współpracy i zbiorowisko legend. Siła umiejętności każdego zawodnika i dynamika to ogromne zalety tej pozycji. Gra mobilna to marzenie wielu i właśnie może się ono spełnić.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *