Najlepsze klipy dla dzieci w weekendowe poranki w Kino Polska Muzyka

Znana przez prawie każde dziecko piosenka „Mucha w samolocie” czy popularny utwór „Osioł” śpiewany przez gwiazdę polskiej sceny dance Jacka Stachursky’ego to tylko niektóre z atrakcji nowego programu Kino Polska Muzyka „Hity dla dzieci”, który jest wspaniałą muzyczną wyprawą do kolorowego świata dzieciństwa. Premierowe odcinki można oglądać na antenie stacji w każdą sobotę o 10:00 i każdą niedzielę o 8:00.

 

„Hity dla dzieci” gwarantują nie tylko nieskrępowaną zabawę dzieciom, ale i chwilę wytchnienia rodzicom w weekendowe poranki. Wszystkie prezentowane w programie teledyski są radosne, optymistyczne i łączą przyjemne z pożytecznym, bo świetnie nadają się zarówno do nauki śpiewu, jak i tańca. Nowym pasmem Kino Polska Muzyka poszerza ofertę o program skierowany do najmłodszych widzów.

Oprócz wymienionych teledysków w programie można zobaczyć klipy wideo m.in. z takimi przebojami, jak „Cukierki, cukierki” Bajkowej Drużyny z muzyką i słowami Kasi Klich, „Kot” w wykonaniu charyzmatycznego Janusza Radka czy „Boogie Woogie”, który wykonują Justyna Bojczuk, Bartuś Gozdziewski junior oraz Benek Lewandowski.

„Hity dla dzieci”:

premierowe odcinki:

każda sobota / 10:00 i każda niedziela / 8:00

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *