Philips TV oficjalnym partnerem telewizyjnym Abbey Road Studios

Legendarne studio nagrań Abbey Road Studios ogłosiło nawiązanie strategicznej współpracy z TP Vision, licencjobiorcą marki Philips w zakresie projektowania, sprzedaży, marketingu i produkcji telewizorów. Na mocy podpisanej umowy TP Vision zostanie oficjalnym partnerem telewizyjnym Abbey Road Studios.

 

U podstaw współpracy leży misja obu firm, czyli dążenie do doskonałości. Abbey Road skupia się na dostarczaniu najwyższej jakości produkcji, a TP Vision dokłada wszelkich starań, aby telewizory Philips oferowały najwyższą jakość obrazu. Oprócz podkreślenia europejskiego rodowodu obu marek, współpraca TP Vision z Abbey Road Studios ma zaowocować innowacyjnymi, powstałymi w Europie produktami z najwyższej półki. Partnerzy skupią się nie tylko na dbałości o wyjątkowe efekty wizualne, ale także zrealizują wspólnie dodatkowe projekty w studiach Abbey Road.

Studio Abbey Road zostanie wyposażone w telewizory o różnej wielkości i różnych parametrach technicznych. Jednym z nich będzie znakomity i wielokrotnie nagradzany telewizor OLED+ 903, który zwyciężył w dwóch przeprowadzonych niedawno niezależnych testach jakości obrazu, pozostawiając konkurencję daleko w tyle. OLED+ 903 posiada także wyjątkowy system dźwiękowy zaprojektowany wspólnie z firmą Bowers & Wilkins, oficjalnym dostawcą monitorów studyjnych i słuchawek dla Abbey Road Studios.

Telewizory Philips pojawią się w pomieszczeniach nagraniowych, reżyserkach i ogólnodostępnych przestrzeniach Abbey Road Studios.

Komentując nowe partnerstwo, Martijn Smelt, szef marketingu TP Vision, powiedział: Zawarliśmy szereg umów na współpracę partnerską z czołowymi europejskimi markami, które podzielają nasz etos i pasję. Abbey Road Studios to legendarna marka, która od dziesięcioleci symbolizuje wszystko, co najlepsze w produkcji muzycznej. Cieszę się, że ekipa studia będzie propagować kulturę doskonałości wraz z TP Vision i wybrała telewizory Philips, wiedząc, że marka nasza będzie najlepszym partnerem telewizyjnym.

Jeremy Huffelmann, dyrektor ds. współpracy partnerskiej Abbey Road Studios, tak skomentował podpisanie umowy: Cieszymy się z nawiązania współpracy partnerskiej z firmą Philips, która podziela nasze zaangażowanie w dostarczanie doskonałych technicznie produktów oraz pasję do innowacji i kunsztu wykonania. Współpracując z firmą TP Vision, możemy nadal ulepszać nasze usługi audiowizualne w studio, aby zaoferować naszym klientom jak najlepsze warunki pracy, nieprzerwanie eksplorując domenę dźwięku i obrazu, która jest sednem istnienia Abbey Road.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *