Najnowszy sezon Graham Norton Show na kanale BBC Lifestyle

Wielokrotny laureat nagrody BAFTA – Graham Norton – powraca z 26. serią swojego popularnego talk show. Na jego słynnej czerwonej sofie po raz kolejny zasiądą wielkie gwiazdy, aby podzielić się zabawnymi anegdotami ze swojego życia i plotkami ze świata show-biznesu.

 

 

 

 

W każdy czwartek o godz. 21:55 od 17 października najnowsze odcinki show emitowane będą na antenie BBC Lifestyle tylko trzy tygodnie po brytyjskiej premierze. Należy przygotować się na wielką porcję rozrywki z udziałem światowych gwiazd, solidną dawkę plotek i porywające występy muzyczne! W nowym sezonie widzowie zobaczą m.in., Helen Mirren, Renee Zellweger, RuPaul oraz Louis Theroux.

Komediowy talent Grahama przyciąga odbiorców z całego świata. Goście w studio bawią się tu równie dobrze jak widzowie przed telewizorami, mogąc liczyć na dużą dawkę inteligentnego humoru. Publiczność entuzjastycznie reaguje na to, co dzieje się w studiu, zwłaszcza, że spotkania Grahama
z gwiazdami są zawsze zaskakujące, pełne emocji i nietypowych dla tego typu programów zwrotów akcji. Każdy odcinek wieńczy występ na żywo jednego z popularnych obecnie wykonawców.

W poprzednim sezonie widzowie BBC Lifestyle mogli dowiedzieć się wielu zabawnych ciekawostek na temat swoich ulubionych gwiazd: Anne Hathaway ujawniła, że ​​jej syn nie jest jej największym fanem, Zac Efron przyznał, że miał wiele zastrzeżeń wobec przyjęcia roli Teda Bundy’ego, Madonna opowiedziała z czym wiąże się bycie mamą piłkarza, a Kit Harrington zdradził jak ujawnił swojemu przyjacielowi zakończenie „Gry o tron”. Wielką niespodzianką dla fanów był odcinek, w którym Jack Whitehall przejął rolę prowadzącego!

Podczas nagrań jednego z odcinków za kulisy zaproszono znanego polskiego aktora Borysa Szyca. Po sukcesie jego relacji z oscarowej gali, aktor po raz kolejny wcielił się w rolę zakulisowego Insta-reportera. Podczas swojej wizyty nie tylko odwiedził studio „Graham Norton Show”, zasiadł na publiczności podczas nagrań, ale także specjalnie dla swoich fanów dostarczył ekskluzywnych materiałów z udziałem gości. W tym odcinku Will Smith i Kevin Hart, obaj znani ze swoich motywacyjnych filmików, pomagali członkom publiczności rozwiązać ich problemy, Octavia Spencer przyznała, że granie przerażającej postaci jest zabawne, a Will Smith opowiedział o swojej liście niebezpiecznych rzeczy, które chciałby zrobić przed śmiercią.

„GRAHAM NORTON SHOW”

PREMIERA: 17 PAŹDZIERNIKA, GODZ. 21:55 NA KANALE BBC LIFESTYLE

SEZON 26 (20 ODCINKÓW)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *