MediaTVPZapowiedzi TV

Narodowe Święto Niepodległości na antenach Telewizji Polskiej

Transmisje głównych uroczystości Narodowego Święta Niepodległości, premierowe filmy dokumentalne i fabularne, nowy cykl debat, programy publicystyczne, reportaże historyczne, specjalne wydania programów – to tylko niektóre z licznych propozycji programowych przygotowanych przez TVP na 11 listopada.

 

 

 

W TVP1 już 8 listopada „Wielki Test o Piłsudskim” oraz dokument „Piłsudski Bronisław – zesłaniec, etnograf, bohater”. W Narodowe Święto Niepodległości TVP Info będzie na bieżąco transmitować wszelkie wydarzenia związane z 11 listopada (m.in. godz. 9.00 Msza Święta ze Świątyni Opatrzności Bożej; godz. 11.40 państwowe uroczystości z okazji Narodowego Święta Niepodległości na Placu Piłsudskiego w Warszawie). W TVP1 także „1920. Bitwa Warszawska” oraz widowisko multimedialne „Powrócim pełni sławy”. W TVP2 widzowie zobaczą m.in. specjalny odcinek „Podróży z historią” oraz „Było, nie minęło…”.

11 listopada TVP Historia rozpocznie cykl sześciu wyjątkowych debat „#DZIEDZICTWO” poświęconych polskiej tożsamości. TVP Kultura 99. rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości uczci koncertami „Ach śpij kochanie”, „Nikt tylko ty” oraz filmem „Śmierć prezydenta” Jerzego Kawalerowicza. Na antenie TVP Polonia widzowie obejrzą relacje z uroczystości państwowych, a także specjalne wydanie magazynu „Kulturalni PL” z Muzeum Narodowego w Krakowie.

W Telewizji Polskiej nie zabraknie również propozycji dla najmłodszych widzów. W TVP ABC specjalne wydania „Teleranka” i „Misia i Margolci” o tym, czym jest Narodowe Święto Niepodległości oraz jak być dobrym Polakiem. Na antenie dla dzieci także pięknie zrealizowany spot patriotyczny w biało-czerwonych barwach. Szczegóły w załączonym dokumencie.

Załączniki

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *