DVB-TMediaZapowiedzi TV

#NaŚwiętaRazem – Eska TV, Polo TV i Nowa TV we wspólnej akcji wspierającej Szlachetną Paczkę

Krzysztof “Jankes” Jankowski, Maciek Smoliński i Beata Tadla razem dla SZLACHETNEJ PACZKI! Telewizje ESKA TV, POLO TV i NOWA TV łączą siły, by pomóc rodzinom w potrzebie. Już od 5 grudnia w nowej audycji #NaŚwiętaRazem gwiazdy trzech stacji będą zachęcać widzów do wsparcia SZLACHETNEJ PACZKI – projektu, który co roku łączy miliony Polaków i pomaga najbardziej potrzebującym wyzwolić się z biedy.

Dzięki projektowi SZLACHETNA PACZKA realizowanemu przez Stowarzyszenie WIOSNA tysiące rodzin znajdujących się w trudnej sytuacji materialnej może godnie i radośnie spędzić święta Bożego Narodzenia. Każdy, kto chce im pomóc, może się włączyć w to wyjątkowe przedsięwzięcie, angażując się w najbardziej odpowiedni dla siebie sposób przez stronę www.szlachetnapaczka.pl

Przykład, jak mądrze pomagać, dają w tym roku m.in. gwiazdy telewizji ESKA TV i Radia ESKA oraz stacji POLO TV i NOWA TV. W akcję włączyli się prezenterzy Eski – Krzysztof “Jankes” Jankowski, Kamila Ryciak, Ola Kot i Filip „Rudanacja” Antonowicz, dziennikarze POLO TV – Edyta Folwarska, Maciek Smoliński i Jacek Mędrala oraz  prowadzący program „24 godziny” w NOWEJ TV – Beata Tadla i Jarosław Kulczycki, a także Jarosław Kret.

W audycji #NaŚwiętaRazem podzielą się swoimi świątecznymi wspomnieniami i będą zachęcali widzów do wparcia rodzin, które zwłaszcza w okresie świątecznym bardzo tego potrzebują.

 Emisja programu od 4 grudnia.
 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *