PolsatZapowiedzi TV

Nauka angielskiego z bohaterami „Badanamu” na Polsat JimJam

Wpadające w ucho piosenki, proste rymowanki, sympatyczni bohaterowie i duża dawka dobrej zabawy – to sprawdzony przepis na naukę angielskiego. Dzięki edukacyjnej serii „Badanamu” dzieci łatwo przyswoją podstawowe słownictwo związane z rodziną, żywnością czy zwierzętami. Bohaterami serii są m.in. sympatyczny miś Bada, sówka Abby oraz Mimi – na ich przygody zapraszamy od 1 kwietnia w dni powszednie o 9:00 i 14:00, a w weekendy o 14:00 (po cztery odcinki) w POLSAT JimJam.

 

 

 

Jak najłatwiej skłonić dzieci do nauki? To proste – poprzez zabawę! Od 1 kwietnia mali widzowie POLSAT JimJam będą mieli okazję postawić pierwsze kroki w nauce angielskiego, a pomagać im w tym będą sympatyczni bohaterowie – miś Bada, sówka Abby, Mimi, a także słodkie kociaki, kolorowe pingwinki i mała świnka. Ich przygody będą pretekstem do poznawania angielskich słówek i wymowy głosek oraz nauki alfabetu i wpadających w ucho angielskich rymowanek.

W ramach serii zobaczymy kilka rodzajów animacji podzielonych na cykle: „Badanamu Pop” (z wpadającymi w ucho przebojami), „Badanamu Nursery Rhymes” (z najpopularniejszymi angielskimi rymowankami), „Badanamu TV Show (ABC)” (z nauką podstawowych słówek, literek i ich wymowy) oraz „Badanamu Talk” (z podstawowymi angielskimi słówkami i zwrotami).
W animacjach z cyklu „Badanamu TV Show (ABC)” widzowie poznają liczne słówka i ich wymowę – z wyrazem „apple” (jabłko) maluchy zapoznają się, oglądając, jak rozbrykane jabłka przerywają kolorowym bohaterom sesję malowania obrazów. Literka „s” i słowo „sun” (słońce) zostanie zaprezentowane maluchom w postaci tańczącego na niebie słoneczka.

Doskonałym sposobem na przyswajanie nowych słówek jest ich nauka poprzez… piosenki! W animacjach z cyklu „Badanamu Pop” do tańca i uczenia się porwą widzów krótkie, wpadające w ucho utwory.

W innym cyklu maluchy będą miały szansę poznać popularne angielskie rymowanki – ich treść zostanie zaprezentowana przez animację, co ułatwi oglądającym zrozumienie poszczególnych słów, rozszerzając w ten sposób ich słownik. Maluchy będą miały też szansę na poznanie podstawowych angielskich zwrotów.

Dzięki uroczym bohaterom, przyjemnej dla ucha muzyce i pogodnym nastroju panującym w serialu animowanym „Badanamu” mali widzowie w naturalny sposób wkroczą w świat języka angielskiego. Seria, przygotowana specjalnie dla dzieci od 1 do 4 roku życia, cieszy się olbrzymią popularnością na całym świecie – i trudno się temu dziwić, ponieważ stanowi wyjątkowe połączenie walorów edukacyjnych i doskonałej rozrywki.

Na naukę angielskiego z serią animowaną „Badanamu” zapraszamy od 1 kwietnia w dni powszednie o 9:00 i 14:00, a w weekendy o 14:00 (po cztery odcinki) w POLSAT JimJam

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *