Dzień Dziecka w Netii

Już niedługo ulubione święto wszystkich dzieci – Dzień Dziecka! W Netii również świętujemy tego dnia, a nawet przez cały czerwiec, udostępniając 4 kanały dziecięce i młodzieżowe bez dodatkowych opłat. Również z tej okazji, przygotowaliśmy specjalną zakładkę Netia VOD, a w niej kilka filmów w specjalnych cenach.

 

 

Nie skończyło się jeszcze majowe okno otwarte (trwa do 7 czerwca) a już od 1 czerwca (do 3 lipca włącznie) użytkownicy Telewizji Osobistej Netii, zyskają bez dodatkowych opłat dostęp do  4 wybranych kanałów dla dzieci i młodzieży. Kanały wchodzą w skład popularnych pakietów: „Młodsze Dzieci” i „Starsze Dzieci”.

Dla naszych najmłodszych widzów przygotowaliśmy w prezencie trzy popularne kanały z bajkami:  BBC CBeebies, Polsat JimJam oraz Top Kids HD. A dla starszaków wybraliśmy uwielbiany Cartoon Network.

W czerwcowym oknie otwartym nie mogło zabraknąć rozrywki dla  „dużych” dzieci” . Specjalnie dla nich przedłużyliśmy na kolejny miesiąc okno otwarte dla kanałów: Comedy Central HD, HISTORY HD, Crime+Investigation Polsat HD i Paramount Channel HD.

Od 1 do 16 czerwca w specjalnej zakładcena dekoderze NETIA VOD DLA DZIECI  proponujemy filmy w wyjątkowych  cenach : „Miśków 2-óch w Nowym Jorku”, „Między nami wampirami”, „Asteriks i Obeliks: Osiedle Bogów”, „Rysio Raper i tajemnica pierścienia”, „Tarapaty”, „Gnomy rozrabiają”, „Były sobie człowieki” oraz „Luis i obcy”.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *