Internet & Gry - ReklamaSieci kablowe

Netia udoskonaliła i uprościła gamę usług typu Carrier Ethernet (wideo)

Netia udoskonaliła i uprościła gamę usług typu Carrier Ethernet. W efekcie od grudnia usługa Netia Ethernet jest dostępna w dwóch spełniających oczekiwania Klientów wersjach: Basic i Advanced. O jakości i niezawodności tej usługi świadczy fakt, iż posiada najważniejszy branżowy certyfikat MEF 2.0.

 

 

 

 

Netia Ethernet, to najszybsza i najbardziej transparentna, z punktu widzenia sieci korporacyjnych, usługa transmisji danych w warstwie drugiej modelu OSI (L2), Zapewnia połączenia pomiędzy lokalizacjami Klienta (w architekturze punkt-punkt lub punkt-wielopunkt) w ramach jednej, jednolitej sieci Ethernet, w obrębie jednego lub kilku węzłów Carrier Ethernet.

Główną zaletą usługi Netia Ethernet jest fakt, iż jest ona w pełni zarządzana przez Netię. Rola administratorów sieci po stronie Klienta ogranicza się do wskazania (spośród wielu dostępnych opcji) oczekiwanej funkcjonalności oraz wyboru, które lokalizacje mają być połączone. Większość zadań związanych z administracją urządzeń sieciowych i samej sieci WAN pozostaje po stronie Netii.

Dowolne pakiety, każdy typu ruchu

W wariancie Basic usługa pozwala na przenoszenie nietagowanych ramek broadcast i unicast o standardowej wartości MTU 1518. W wyższym wariancie (Advanced), usługa Netia Ethernet zapewnia przenoszenie ramek o wartości MTU 1522 i nieograniczonej ilości VLAN-ów o dowolnej numeracji (QinQ), i obsługuje każdy typ ruchu (broadcast, unicast jak i multicast). W opcji pozwala też na przesyłanie MTU aż do rozmiarów jumbo frame z przenoszeniem protokołów warstwy drugiej (np. STP, LACP, MACsec).

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *