Netia usuwa 3 kanały

Z końcem roku 2020 oferta TV Osobistej Netii zostanie pomniejszona o 3 kanały: SciFi, 13 Ulica oraz Sky News. Wszystkie stacje nie były gwarantowane. To oznacza że abonenci nie mają możliwości zerwania umowy.

 

 

13 Ulica obecnie abonenci mogą oglądać na pozycji 131.

13 Ulica to kanał pełen intrygi i sensacji, który przez całą dobę zapewnia widzom ciekawe oraz zajmujące historie o zbrodniach. Stacja skierowana jest do wszystkich, którzy uwielbiają rozwiązywać zagadki kryminalne, poznawać umysły przestępców i odczuwać dreszczyk emocji. Na antenie stacji emitujemy najlepsze seriale, filmy kryminalne, prawnicze oraz sądowe, które są źródłem rozrywki dla osób poszukujących wyzwań i emocji.

SciFi abonenci odbierają na pozycji 132.

SCI FI dostarcza widzom ekscytującą i wciągającą rozrywkę. Wraz z uznanymi produkcjami science-ficition, hitami filmowymi, serialami o nadprzyrodzonych zjawiskach pełnych akcji i przygody. SCI FI otwiera przed widzami bramy nieskończonej wyobraźni.

Sky News znajduję się na pozycji 189.

Sky News – brytyjska telewizja informacyjna. W ramówce, poza serwisami informacyjnymi, pojawia się dużo programów autorskich o różnych porach dnia. W weekendy na antenie pojawiają się dwa dwugodzinne programy autorskie. Przy czym sobotni poświęcony jest rozrywkowym tematom, a niedzielny to głównie rozmowy z politykami w studiu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *