Internet & Gry - Reklama

Newsweek.pl z nowym cyklem „Historie sportowe”

Cykl „Historie sportowe” jest pierwszym wspólnym przedsięwzięciem Newsweeka oraz obchodzącego wkrótce 100. urodziny Przeglądu Sportowego. Na  Newsweek.pl  pojawi się kilkadziesiąt reportaży przygotowanych przez dziennikarzy obydwu redakcji: o kulisach wielkich pojedynków, niedokończonych rywalizacjach, byłych i obecnych mistrzach czy życiu prywatnym współczesnych gwiazd.

 

– To miało być lato marzeń dla kibiców – piłkarskie Euro na przełomie czerwca i lipca, Igrzyska Olimpijskie we wrześniu. Miało, bo pandemia koronawirusa skasowała obie wielkie imprezy. Tyle, że sport to nie tylko relacje live i almanach wyników. To także, a może przede wszystkim opowieść o poświęceniu, motywacji, drodze na szczyt, ale też upadkach, niedokończonych wyścigach, bólu, zapomnianych bohaterach – słowem o ludziach, którzy tworzą sportową legendę. I właśnie o nich chcemy opowiedzieć w cyklu „Historie sportowe”mówi Marcin Marczak, z-ca redaktora naczelnego Newsweek.pl.

Wszystkie teksty będzie można znaleźć na specjalnej podstronie https://www.newsweek.pl/historiesportowe, w social mediach Newsweeka i Przeglądu Sportowego, a każdy piątek rano trzy nowe teksty z cyklu pojawią się także na stronie głównej Newsweek.pl

Dostęp do treści gwarantuje subskrypcja Newsweeka, w ramach której subskrybenci otrzymują nielimitowany dostęp do wszystkich treści Newsweek.pl, tygodnika Newsweek Polska, magazynów Newsweek Historia, Slow, Living, Psychologia, Zdrowie, Smart Travelling, archiwalnych treści oraz autorskich newsletterów pisanych przez publicystów Newsweeka.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *