Prasa - Ksiązka

Newsweek z trzema nowymi działami tematycznymi

Psychologia, Zdrowie i Styl Życia to nowe działy w Newsweeku, które od dziś na stałe będą obecne na łamach tygodnika. Dzięki nowym treściom Newsweek został powiększony o 12 stron ekstra.

 

 

 

 

Treści trzech nowych kategorii tematycznych zadebiutowały łamach Newsweeka 7 października, co tydzień subskrybenci wersji cyfrowej tygodnika będą mogli zapoznać się z nimi już w niedzielę na www.newsweek.pl

Nowy dział Psychologia będzie poruszał tematy związane ze sferą osobistą (związki, seksualność, rodzicielstwo, rozwój), społeczną (zjawiska, które wspierają budowanie relacji), pracą (relacje pokoleniowe, postawy i motywacje, rozwój kompetencji) oraz zdrowiem i kondycją psychiczną. Dział Zdrowie będzie przybliżał i opisywał  zjawiska związane ze zdrowiem w oparciu o najnowszą wiedzę w tej dziedzinie. Styl Życia w Newsweeku będzie poruszał tematy związane z trendami w różnych dziedzinach, pomysłach na spędzanie czasu wolnego, destynacjach, do których warto pojechać, designie i gadżetach, które warto mieć.

Teksty do nowych działów będą przygotowywać zarówno stali autorzy tygodnika „Newsweek”, jak i nowe osoby związane z redakcją on-line. Merytoryczny nadzór nad nowymi działami będą pełnić redaktorzy Dorota Romanowska (Zdrowie), Renata Kim (Psychologia) i Jacek Tomczuk (Styl Życia).

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *