„Nic nie ginie” – Premiera już w poniedziałek w usłudze PREMIERY VOD+

Platforma CANAL+ zaprasza na premierę debiutanckiego filmu Kaliny Alabrudzińskiej – „Nic nie ginie”. Abonenci platformy będą mogli obejrzeć produkcję bez wychodzenia z domu już od poniedziałku 20 kwietnia w usłudze PREMIERY VOD+ w cenie 20 zł.

 

 

 

 

 

O czym opowiada film? Klaudia, osaczona przez krytyczna matkę, obsesyjnie niesie pomoc innym. Przemek wielbi Polsk# i nienawidzi głupich ludzi. Czyli wszystkich. Donatello kocha żółwie błotne. Aktor – tylko siebie. Maja żyje i chilluje. A wszyscy razem biorą udział w terapeutycznym turnusie pod troskliwym okiem Remka. I tworzą najsmutniejszą komedię roku.

Bohaterowie filmu chorują na moją ulubioną chorobę – smutek. Życie wymaga od nich zmian, którym wcale nie chcą się poddać. Wolą chować się w gąszczu liści i codzienności. A świat dookoła piękny, pogoda słoneczna, więc czemu nie mieliby się odrodzić jako lepszy i weselszy gatunek? Mam nadzieję, że mój smutny film was rozśmieszy i podobnie, jak moi bohaterowie poczujecie się częścią silnej i ważnej społeczności – społeczności samotnych ludzi – mówi scenarzysta i reżyserka filmu.

„Nic nie ginie” to debiut fabularny Kaliny Alabrudzińskiej, który jest kolejną produkcją Szkoły Filmowej w Łodzi będącą dyplomem filmowym studentów Wydziału Aktorskiego. Wystąpili w nim studenci Wydziału Aktorskiego szkoły ze specjalnym udziałem aktora filmowego i teatralnego Dobromina Dymeckiego. Film otrzymał Nagrodę za Najlepszą Reżyserię oraz Nagrody Jury Młodzieżowego na tegorocznym Festiwalu Debiutów Filmowych „Młodzi i Film” w Koszalinie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *