Nicktoons w Orange TV

W ofercie Orange TV pojawił się najnowszy kanał z rodziny Nickelodeon, w całości poświęcony animacjom. Kanał Nicktoons kierowany jest do dzieciaków w wieku od 4 do 10 lat oraz do wszystkich miłośników seriali animowanych. później będzie dostępny dla klientów pakietu Bogatego i Komfortowego.

 

Od 4 marca do 3 czerwca w ramach otwartego okna, Nicktoons dostępny będzie dla wszystkich klientów telewizji kablowej (IPTV).

Później będzie dostępny dla klientów pakietów Bogatego i Komfortowego.

Stacja nadaje 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu emocjonujące i pełne humoru produkcje animowane sygnowane marką Nickelodeon, wyłącznie w jakości HD.

Na szeroką ofertę programową NickToons składają się premierowe produkcje: „Bunsen, Ty Bestio” i „Mysticons”, a także uwielbiane przez młodych widzów seriale, takie jak: „Jimmy Neutron: mały geniusz”, „Wojownicze Żółwie Ninja” i „SpongeBob Kanciastoporty”.

Na antenie stacji nie brakuje również produkcji, będących spin-offami wielkich kinowych przebojów, m.in. seriali  „Kung Fu Panda: Legenda o niezwykłości” oraz „Pingwiny z Madagaskaru”.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *