Niedziela w TVP Sport

Niedziela pod znakiem wielkich sportowych emocji. W Sankt Petersburgu i Hua Hin tenisistki będą rywalizować o tytuł. Już od godziny 15:35 hit dnia – loty Kamila Stocha i spółki w trzecim konkursie indywidualnym PŚ na mamuciej skoczni w Oberstdorfie. Na antenach TVP, na SPORT.TVP.PL i w aplikacji mobilnej także zmagania w kolarstwie, łyżwiarstwie szybkim i short tracku.

 

10:00: Badminton, Mistrzostwa Polski (Gniezno) – finały (TVP Sport, SPORT.TVP.PL, aplikacja mobilna)

Na naszej antenie zobaczycie pięć spotkań o złoty medal. Po dwa mecze w singlu i deblu u mężczyzn i kobiet oraz mikst. Do kluczowych spotkań awansowali m.in. Adrian Dziółko, Przemysław Wacha, Michał Łogosz i Kamila Augustyn.

11:00: Tenis, WTA Hua Hin, finał: D. Jastremska – A. Tomljanovic (SPORT.TVP.PL, aplikacja mobilna)

Dajana Jastremska znakomicie prezentuje się w turnieju w Hua Hin. W drodze do finału pokonała m.in. Garbine Muguruzę. W półfinale o sile Ukrainki przekonała się Magda Linette. Jeśli pokona Ajlę Tomljanovic, to sięgnie po drugi tytuł WTA w karierze. W ubiegłym roku wygrała w Hongkongu z Qiang Wang.

12:05: Short track, Puchar Świata (Drezno) – 2. dzień (TVP Sport, SPORT.TVP.PL, aplikacja mobilna)

Zawody w Dreźnie z udziałem Polek. Wystartują m.in. Karolina Miłkowska, Kamila Stormowska, Patrycja Markiewicz, Paweł Adamski, a także Natalia Maliszewska, która na swoim koronnym dystansie 500 metrów będzie walczyć o zwycięstwo w klasyfikacji generalnej Pucharu Świata.

12:30: Jeździectwo, Cavaliada (Lublin) – Grand Prix Lublina (TVP3 Lublin, SPORT.TVP.PL, aplikacja mobilna)

W niedzielę zostaną rozegrane zawody CSI2* Grand Prix Lublina oraz CSI2* finał małej rundy, dwufazowy (125 cm).

14:30: Tenis, WTA Sankt Petersburg, finał: D. Vekić – K. Bertens (SPORT.TVP.PL, aplikacja mobilna)

Rewanż za styczniowe spotkanie w Brisbane. Wówczas Vekić wygrała w trzech setach. Obie panie grały ze sobą cztery razy. Bilans jest korzystny dla Chorwatki – 3:1.

15:00: Kolarstwo, cyclo cross, MŚ (Bogense) – wyścig elity mężczyzn (SPORT.TVP.PL, aplikacja mobilna)

Prawdziwa gratka dla fanów mniej popularnych konkurencji kolarskich. Zmagania o medale mistrzostw świata w cyclo crossie skomentuje Sławomir Kwiatkowski.

15:35: Skoki narciarskie, Puchar Świata (Oberstdorf) – konkurs indywidualny (HS 235) (TVP Sport, SPORT.TVP.PL, aplikacja mobilna. Od 15:50 także w TVP 1)

Kolejne emocje dla fanów skoków narciarskich. Kamil Stoch, Piotr Żyła i Dawid Kubacki postarają się, żeby po raz pierwszy w ten weekend wybrzmiał w Oberstdorfie Mazurek Dąbrowskiego.

16:10: Łyżwiarstwo szybkie, Puchar Świata (Hamar) – 3. dzień (SPORT.TVP.PL, aplikacja mobilna)

W trzecim dniu zmagań w Hamar wystartują m.in. Adrian Wielgat, Magdalena Czyszczoń, Zbigniew Bródka, Karolina Bosiek i Artur Nogal.

18:35: Hokej, NHL: Washington Capitals – Boston Bruins (TVP Sport, SPORT.TVP.PL, aplikacja mobilna)

Spotkanie czołowych zespołów Konferencji Wschodniej. Mistrzowie sprzed roku z Aleksandrem Owieczkinem na czele zajmują piąte miejsce. Hokeiści Boston Bruins są na siódmym miejscu. Czeka nas niezwykle ciekawe widowisko.

21:30: Sportowy wieczór (TVP Sport, SPORT.TVP.PL, aplikacja mobilna)

W programie podsumowanie najważniejszych sportowych wydarzeń dnia.


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *