„Nielegalni”: Canal+ udostępnia odcinki swojego najnowszego serialu nawet tydzień przed premierą antenową

21 października od 21:30, w ramach otwartego okna CANAL+ pokaże dwa odcinki swojej najnowszej oryginalnej produkcji „Nielegalni”. Po raz pierwszy platforma nc+ dzień przed premierą antenową udostępni dwa wymienione odcinki w serwisach nc+ GO TV i nc+ GO i kolekcjach CANAL+ VOD 4K oraz CANAL+ VOD. Dodatkowo tego samego dnia i w ramach tych samych usług abonenci zobaczą z ponad tygodniowym wyprzedzeniem odcinek trzeci.

 

 

Oznacza to, że już w sobotę, 20 października widzowie będą mieli możliwość zobaczenia aż trzech pierwszych odcinków szpiegowskiego serialu na podstawie powieści Vincenta V. Severskiego. Od godz. 18:00 będą one dostępne dla abonentów nc+ posiadających opcję dodatkową CANAL+ w serwisach nc+ GO TV i nc+ GO w ramach kolekcji CANAL+ VOD. W każdą kolejną sobotę już od 20:00 abonenci platformy nc+, w ramach wymienionych serwisów będą mogli zobaczyć premierowe odcinki serialu z ponad tygodniowym wyprzedzeniem w stosunku do premiery antenowej.

Pierwsze trzy odcinki „Nielegalnych” znajdą się również w ramach oferty Player+. Użytkownicy tej platformy obejrzą je już w niedzielę, 21 października od 23:20. Każdy kolejny premierowy odcinek będzie pojawiał się w serwisie z tygodniowym wyprzedzeniem zaraz po emisji poprzedniego na antenie CANAL+.

Dla tych, którzy nie mają wykupionego abonamentu Canal+, nc+ przygotowało dodatkowe ułatwienie. Pierwszy odcinek przedstawiający losy szpiegów będzie dostępny za darmo dla wszystkich przez tydzień od 22 października na stronie nielegalni.canalplus.pl oraz w nc+ GO. Pierwszy odcinek „Nielegalnych” widzowie zobaczą również w serwisie onet.pl oraz w Player+ bez potrzeby rejestracji konta już 21 października od 22:30.

O „Nielegalnych” 

Nielegalni” to adaptacja misternie skonstruowanych powieści szpiegowskich Vincenta V. Severskiego. Fabuła serialu została mocno osadzona we współczesnych realiach polskich służb specjalnych, w których osobiste porachunki, zadawnione rany i polityczne ambicje splatają się w pełnej napięcia akcji w Warszawie, Stambule, Sztokholmie oraz Mińsku.

Główne role w produkcji grają Grzegorz Damięcki („Belfer”), Andrzej Seweryn („Ostatnia rodzina”), Agnieszka Grochowska („Obce niebo”), Sylwia Juszczak („Odwróceni”) oraz Filip Pławiak („Czerwony pająk”). Twórcami serialu są: reżyserzy Leszek Dawid (odcinki 1-5) i Jan P. Matuszyński (odcinki 6-10), oraz operatorzy Piotr Sobociński jr i Kacper Fertacz. Za scenariusz do „Nielegalnych” odpowiadają Maciej KubickiBartosz Staszczyszyn oraz Dorota Jankojć-Poddębniak. Producentem wykonawczym serialu jest firma TELEMARK Anna Kępińska i Maciej Kubicki („Bez tajemnic”, „Pakt”, „Uwikłani”).

Więcej informacji na temat serialu można znaleźć na oficjalnym profilu produkcji na Facebooku pod linkiem: facebook.com/nielegalnicanalplus ,
a także na fanpage’u CANAL+ na facebook.com/CANALplusPolska
i na Instagramie CANAL+: instagram.com/canalpluspolska .
Oficjalna strona serialu: nielegalni.canalplus.pl
Wirtualne Biuro Prasowe nc+ – media.ncplus.pl

Za planowanie i zakup mediów promocji serialu odpowiadał dom mediowy Havas Media.


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *