Nielimitowany dostęp do internetu z aplikacją WebHop

Uruchomiona przez TVN aplikacja WebHop wkracza w kolejną fazę testów. Już od 22 lutego bezpłatny mobilny Internet od WebHop będzie nielimitowany! Jest to wyjątkowe rozwiązanie na polskim rynku. Tego dnia zostanie uruchomiona kampania promocyjna komunikująca zmiany w aplikacji.

 

 

W grudniu 2017 roku TVN uruchomił aplikację WebHop, która umożliwia korzystanie z bezpłatnego dostępu do Internetu w zamian za oglądanie reklam. Do tej pory wszyscy użytkownicy mobilnej aplikacji mieli do dyspozycji dziennie 100 MB transferu na swobodne korzystanie z serwisów internetowych, komunikatorów i przeglądarek. Już 22 lutego ten limit zostanie zniesiony! Jest to idealne rozwiązanie dla wszystkich młodych ludzi, którzy często korzystają z mobilnego dostępu do sieci. Użytkownicy aplikacji nie będą musieli martwić się ograniczeniami. Po przekroczeniu określonej ilości danych, nieznacznie obniży się jego prędkość, ale nadal będzie można korzystać ze wszystkich aplikacji. Kampania promocyjna komunikująca zmiany ruszy tego samego dnia.

Aplikacja WebHop dedykowana jest użytkownikom systemu Android i jednocześnie abonentom jednej z czterech wiodących sieci: Orange, Plus, T-Mobile oraz Play. Dane przesyłane za pośrednictwem aplikacji nie obciążają konta i nie zmniejszają pakietu dostępnego w ramach usługi operatora. Aplikacja WebHop w sklepie Google Play jest bezpłatna.

Zobacz także

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.