Niezwykła historia Abby i Brittany Hensel premierowo w Zoom TV

Abigail i Brittany Hensel to najsłynniejsze bliźniaczki syjamskie na świecie. Zoom TV zaprasza na premierowe programy dokumentalne, które opowiedzą o niezwykłym życiu sióstr żyjących w jednym ciele. Jak wygląda ich codzienność? Jak to jest kontrolować tylko jedną połowę swojego ciała? Na te i inne frapujące pytania odpowiedzą programy Abby i Brittany: życie w jednym ciele oraz Abby i Brittany: 16 lat później.

 

 

 

 

Jak co tydzień Zoom TV zaprasza też na kolejne odcinki hitu stacji – tureckiego serialu Narzeczona ze Stambułu, który opowiada o skomplikowanej miłości Süreyyi i Faruka. Od 4 lutego na prośbę widzów odcinki powtórkowe serialu są emitowane od wtorku do piątku o godzinie 11:30.

PREMIERA ZOOM TV

Abby i Brittany: życie w jednym ciele

dokument, USA 2006

Abby i Brittany Hensel to bliźniaczki syjamskie. Są inteligentnymi, energicznymi i kochającymi zabawę dziewczynkami, którym los dał wspólne ciało.

Dzielą ze sobą jedną parę nóg i jedną parę rąk, a każda z nich czuje i kontroluje swoją połowę ciała. Przekonamy się, jak wygląda codzienne życie wyjątkowych bliźniaczek połączonych ze sobą na zawsze.

26 i 27 lutego / 21:00

PREMIERA ZOOM TV

Opętał mnie demon

dokument, USA 2014

Aichę i Caleba łączy jedno – oboje byli ofiarami opętania. Koszmar Aichy zaczął się wraz z przeprowadzką do nowego domu, nawiedzonego przez złego ducha, który jako cel obrał sobie właśnie ją. Zaś dramatyczna historia Caleba zaczęła się już w dzieciństwie.

Dzięki programowi poznamy ich traumatyczne wspomnienia, a także zobaczymy autentyczne nagrania z egzorcyzmów przeprowadzonych na naszych bohaterach.

24 i 25 lutego / 21:00

sezon 1, odcinki 5 i 6

PREMIEROWE ODCINKI

Narzeczona ze Stambułu

serial obyczajowy, Turcja 2017
wyst.: Asli Enver, Özcan Deniz, Ipek Bilgin

Premierowe odcinki pokazują dalsze losy skomplikowanej miłości młodej i pięknej Süreyyi – utalentowanej, ale skromnej śpiewaczki, której życie nigdy nie było usłane różami – i Faruka, przystojnego biznesmena z bogatej i wpływowej rodziny Boran. Czy tym dwojgu będzie dane być razem?

Serial „Narzeczona ze Stambułu” oparto na powieści autorstwa psychiatry, dr. Gülseren Budayicioğlu, która jest zapisem przeprowadzonych przez autorkę na przestrzeni kilkudziesięciu lat autentycznych sesji terapeutycznych. Inspiracją do stworzenia postaci głównej bohaterki była znana w Turcji piosenkarka Ülku Üst, solistka grupy z lat 60. i 70. Beyaz Kelebekler.

Produkcja okazała się wielkim hitem m.in. w Rumunii, Turcji i Izraelu. W 2018 serial był nominowany do nagrody Emmy i otrzymał nagrodę na Mediamixx Festival w Grecji.

24 – 27 lutego / 20:00

odcinki 73-76

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *