Night City Wire prezentuje: nowy zwiastun, rozgrywka i materiały z Cyberpunka 2077!

W piątym odcinku serii Night City Wire studio CD PROJEKT RED przedstawił szereg nowości z nadchodzącej gry Cyberpunk 2077, w tym zwiastun, wideo prezentujące rozgrywkę, a także materiały zza kulis.

 

Odcinek rozpoczął się od pełnego akcji zwiastuna, koncentrującego się na postaci Johnny’ego Silverhanda i jego wyjątkowej więzi z główną postacią gry, najemnika o imieniu V. Następnie zaprezentowano materiał zza kulis Cyberpunka 2077, w którym Keanu Reeves opowiada o swojej transformacji w legendarnego rockerboya Night City.

„Muzyce i ścieżce dźwiękowej” kompozytorzy — Marcin Przybyłowicz (Wiedźmin 3: Dziki Gon), P.T. Adamczyk (GWINT: Wiedźmińska Gra Karciana, Wojna Krwi: Wiedźmińskie Opowieści) i Paul Leonard-Morgan (Dredd, Jestem Bogiem) — oraz muzycy współpracujący przy projekcie opowiedzieli o procesie powstawania oryginalnej ścieżki dźwiękowej gry.
Gracze, którzy nie mogę doczekać się, aby wejść do świata Cyberpunka 2077, mogą już dziś sprawdzić świeżo wydany mini-album z muzyką z gry, zawierający 6 utworów, łącznie liczących 22 minuty. EP-ka jest dostępna w wybranych, popularnych serwisach muzycznych.

Z kolei „JALI” poświęcone zostały innowacyjnej technologii odpowiadającej za mimikę twarzy postaci oraz synchronizację ruchu ust w Cyberpunku 2077. W materiale pokazano, w jaki sposób JALI sprawia, że animacja twarzy jest niezwykle realistyczna we wszystkich 11 pełnych lokalizacjach gry.

Na zakończenie zaprezentowano oficjalny „Zwiastun z rozgrywki”. Trwające ponad 5 minut wideo, zawierające nigdy wcześniej nieprezentowane sceny z najnowszego tytułu CD PROJEKT RED, wprowadza graczy w otwarty świat Cyberpunka 2077 i daje przedsmak tego, co czeka ich podczas przygody w Night City. 

Cyberpunk 2077 ukaże się 10 grudnia 2020 roku na Xbox One, PC, PlayStation 4 oraz Stadię. Wersje gry na Xbox One oraz PlayStation 4 będą działały także na Xbox Series X|S oraz PlayStation 5. W przyszłości ukaże się również darmowa aktualizacja, dzięki której Cyberpunk 2077 będzie mógł w pełni wykorzystać potencjał konsol nowej generacji.

Więcej informacji na temat gry znajduje się na oficjalnej stronie oraz na FacebookuTwitterze.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *