Internet & Gry - Reklama

Night City Wire prezentuje: nowy zwiastun, rozgrywka i materiały z Cyberpunka 2077!

W piątym odcinku serii Night City Wire studio CD PROJEKT RED przedstawił szereg nowości z nadchodzącej gry Cyberpunk 2077, w tym zwiastun, wideo prezentujące rozgrywkę, a także materiały zza kulis.

 

Odcinek rozpoczął się od pełnego akcji zwiastuna, koncentrującego się na postaci Johnny’ego Silverhanda i jego wyjątkowej więzi z główną postacią gry, najemnika o imieniu V. Następnie zaprezentowano materiał zza kulis Cyberpunka 2077, w którym Keanu Reeves opowiada o swojej transformacji w legendarnego rockerboya Night City.

„Muzyce i ścieżce dźwiękowej” kompozytorzy — Marcin Przybyłowicz (Wiedźmin 3: Dziki Gon), P.T. Adamczyk (GWINT: Wiedźmińska Gra Karciana, Wojna Krwi: Wiedźmińskie Opowieści) i Paul Leonard-Morgan (Dredd, Jestem Bogiem) — oraz muzycy współpracujący przy projekcie opowiedzieli o procesie powstawania oryginalnej ścieżki dźwiękowej gry.
Gracze, którzy nie mogę doczekać się, aby wejść do świata Cyberpunka 2077, mogą już dziś sprawdzić świeżo wydany mini-album z muzyką z gry, zawierający 6 utworów, łącznie liczących 22 minuty. EP-ka jest dostępna w wybranych, popularnych serwisach muzycznych.

Z kolei „JALI” poświęcone zostały innowacyjnej technologii odpowiadającej za mimikę twarzy postaci oraz synchronizację ruchu ust w Cyberpunku 2077. W materiale pokazano, w jaki sposób JALI sprawia, że animacja twarzy jest niezwykle realistyczna we wszystkich 11 pełnych lokalizacjach gry.

Na zakończenie zaprezentowano oficjalny „Zwiastun z rozgrywki”. Trwające ponad 5 minut wideo, zawierające nigdy wcześniej nieprezentowane sceny z najnowszego tytułu CD PROJEKT RED, wprowadza graczy w otwarty świat Cyberpunka 2077 i daje przedsmak tego, co czeka ich podczas przygody w Night City. 

Cyberpunk 2077 ukaże się 10 grudnia 2020 roku na Xbox One, PC, PlayStation 4 oraz Stadię. Wersje gry na Xbox One oraz PlayStation 4 będą działały także na Xbox Series X|S oraz PlayStation 5. W przyszłości ukaże się również darmowa aktualizacja, dzięki której Cyberpunk 2077 będzie mógł w pełni wykorzystać potencjał konsol nowej generacji.

Więcej informacji na temat gry znajduje się na oficjalnej stronie oraz na FacebookuTwitterze.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *