„Ninja Warrior Polska” – ruszyły zdjęcia do 3. sezonu show Polsatu

Hala Arena Gliwice jeszcze nie ochłonęła z emocji po nagraniach do II sezonu „Ninja Warrior Polska”, a już rozpoczęły się prace nad III edycją show!

 

Nie ma wątpliwości – Polacy pokochali show Polsatu. W „Ninja Warrior Polska” niczego nie da się przewidzieć, a najdrobniejsza dekoncentracja czy błąd dyskwalifikuje uczestników. To program, który łączy pokolenia –  uwielbiają go widzowie w każdym wieku. Ambicja miesza się z rozczarowaniem, a łzy szczęścia ze łzami porażki. Na tym właśnie polega fenomen show na świecie – dostarcza emocji, jakich nie da się podrobić.

CYTAT (Zdecydowaliśmy się na kolejną edycję…)

Z każdą kolejną edycją polscy zawodnicy, ubiegający się o tytuł Wojownika Ninja, są coraz lepiej przygotowali i jeszcze bardziej zdeterminowani, by pokazać, na co ich stać. Wśród uczestników jest bardzo wielu takich, których słynny tor pokonał w poprzednich sezonach. Duch walki jednak nie umiera nigdy!

CYTAT (Propozycja) – Nie wiemy jeszcze, kiedy wyemitujemy III edycję show. Póki co zapraszamy do Polsatu od 1 września. Kto wie – być może wśród uczestników II sezonu pojawi się śmiałek, który zdobędzie słynną Górę Midoriyamę i będzie pierwszym polskim Ninja.

 

fot. Krystian Szczesny

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *