NOBOX TV w sieci Jambox

NOBOX TV bezpłatny kanał poradnikowy kierowany głównie do kobiet, wzbogacił ofertę programową sieci Jambox. Misją stacji jest rozwijanie pasji i hobby.

 

NOBOX TV dostępny jest od pakietów Mini i Wielotematycznych na pozycji 347.

Tematyka NOBOX TV to przede wszystkim: homemade, DIY, kulinaria, kosmetologia, ziołolecznictwo, astrologia i wróżby, medycyna, porady prawne, sport i fitness.
Oferta kanału to 90% autorskich, unikatowych produkcji, angażujące treści, ponad 370 godzin programów premierowych w roku, nietuzinkowi prezenterzy, ciekawe tematy oraz użyteczne porady.

NOBOX TV będzie prezentować takie tematy jak kulinaria, kosmetologia, ziołolecznictwo czy sport i fitness. Pokaże ciekawych ludzi z pasją i ciekawe miejsca. Zaprezentuje też zagadnienia z modnego ostatnio nurtu DIY, czyli pokaże jak zrobić interesujące i użyteczne przedmioty ze starych rzeczy. NOBOX TV to kanał w którym 90% programów stanowić będą unikalne produkcje własne. Stacja należy do K2M MEDIA sp. z o.o. której głównym udziałowcem jest Grupa Nucity sp. z o.o. - właściciel studia produkcji programów telewizyjnych dla największych stacji w Polsce. NOBOX TV to ludzie od wielu lat związani z branżą medialną, prezentujący wysokie kwalifikacje w swoich dziedzinach. NOBOX TV to ciekawe tematy, ciekawi ludzie i inspirujące programy poradnikowe.

Zobacz także

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.