Noc muzeów i brytyjska niedziela w Travel Channel

W najbliższy weekend Travel Channel przygotował dla swoich widzów wyjątkową niespodziankę! Już w sobotnią noc zapraszamy na maraton z programem „Muzealne tajemnice”. To nie wszystko! W tych dniach oczy całego świata będą zwrócone na Wielką Brytanię. Wybierz się w podróż po Zjednoczonym Królestwie razem z Travel Channel!
 

 
Muzea to prawdziwe skarbnice sekretów. Jeśli chcesz je poznać, omijając wszystkie kolejki, trafiłeś w odpowiednie miejsce! Przez całą noc Travel Channel  będzie serwować odcinki programu „Muzealne tajemnice”. Prowadzący Don Wildman przetrząsa najważniejsze muzea świata, żeby dotrzeć do niesamowitych przedmiotów, które kryją w sobie tajemnice z przeszłości. Ekscytujące wywiady, unikatowe materiały archiwalne i rekonstrukcje zdarzeń. Tak „Muzealne tajemnice” odkrywają skarby historii, które były świadkami największych zwycięstw, sensacyjnych zbrodni i osobliwych spotkań. Już 19 maja zapraszamy na fascynującą podróż do muzeów w Berlinie, Wiedniu, Manchesterze, Szkocji
i Francji.
Już w sobotę, 19 maja ślub księcia Harry’ego i Meghan Markle. Wydarzenie, na które czeka cały świat. Właśnie z tej okazji Travel Channel przygotował dla widzów maraton programów związanych z ojczyzną Szekspira!
Pierwszą propozycją na niedzielne popołudnie będzie „W 80 dań dookoła świata – Londyn”. Jeśli kochasz dobre jedzenie, to pakuj bagaże i ruszaj do stolicy Anglii. Z Travel Channel poznasz sekretne przepisy znane tylko lokalnym mieszkańcom i szybko nabierzesz apetytu na podróż po angielskie smaki. O godzinie 14:20 Don Wildman zdradzi sekrety rodziny królewskiej w programie „Tajemnice Buckingham Palace”. Prowadzący weźmie pod lupę główną rezydencję  brytyjskiego monarchy
i zagłębi się w szaloną opowieść o zakazanym romansie. Przeanalizuje także jedno z największych naruszeń bezpieczeństwa wszechczasów oraz zbada zdradzieckie działania doradcy królowej. Z kolei o godzinie 15.20 znany na całym świecie i wielokrotnie nagradzany program podróżniczy „Obieżyświat” zachwyci widzów pięknymi zdjęciami i niezapomnianymi doświadczeniami. Dzięki charyzmatycznym prowadzącym zejdziemy z popularnych szlaków turystycznych, by zanurzyć się w kulturze Wielkiej Brytanii, poznać lokalne zwyczaje i autentyczne smaki.
Noc Muzeów w Travel Channel – SOBOTA 19 MAJA
GODZ. 24:35 – Muzealne tajemnice (Mysteries At The Museum) –  sezon 8, odc. 3, 5, 1, 12
GODZ. 04:15 – Muzealne tajemnice (Mysteries At The Museum) – sezon 10, odc. 6
GODZ. 05:05 – Muzealne tajemnice (Mysteries At The Museum) – sezon 7, odc. 7
Brytyjska niedziela w Travel Channel – NIEDZIELA 20 MAJA
GODZ. 13:20 – W 80 dań dookoła świata – Londyn (Food Paradise: London)
GODZ. 14:20 – Tajemnice Buckingham Palace (Greatest Mysteries: Buckingham Palace)
GODZ. 15:20 – Obieżyświat (Globe Trekker) – odc. 5

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *