Odkodowana Motowizja HD na platformie nc+

W dniach 15 maja – 15 czerwca 2018 platforma nc+ odkoduje kanał Motowizja HD. Dostęp do treści otrzymają abonenci platformy nc+ z pakietami Start+ i Comfort+ oraz abonenci nc+ w Orange korzystający z oferty telewizyjnej. 

Kultowe programy na antenie Motowizji

Motowizja to stacja, która pokazuje programy dla prawdziwych pasjonatów motoryzacji, zarówno mężczyzn jak i kobiet. Kanał emituje jeden z najstarszych programów motoryzacyjnych w Polsce: „Na Osi” z Piotrem Zeltem, „Motoślad” prowadzony przez Aleksandra „Ostrego” Ostrowskiego czy program Marka Wieruszewskiego „Motojazda – Garaż Motowizji”.

Rywalizacja kierowców w Polsce i zagranicą

W tym roku Motowizja postawiła na motosport, szczególnie w polskim wydaniu. Widzowie mogą oglądać relacje z najważniejszych krajowych wydarzeń takich jak chociażby Rajdowe Samochodowe Mistrzostwa Polski, OPONEO Mistrzostwa Polski w Rallycrossie czy Driftingowe Mistrzostwa Polski. W tym sezonie również  poza relacjami z Historycznych Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Polski oraz Mistrzostw Polski w Historycznych Rajdach na Regularność na antenie Motowizji będzie można obserwować rywalizację w ramach Wyścigowych Samochodowych Mistrzostw Polski 318 IS CUP PL. Oprócz tego stacja pokaże popularne międzynarodowe serie jak Monster Energy NASCAR Cup Series, ABB FIA Formula E, FIA WTCR, ADAC Formel 4, FIA European Rally Championship, ADAC GT Masters, Isle of Man TT, Porsche Carrera Cup Deutschland oraz ADAC TCR Germany.

Motowizja relacjonuje także sukcesy Polaków startujących za granicą. Stacja pokazuje serię FIA European Rally Championship, gdzie przez trzy ostatnie lata mistrzem Europy zostawali Kajetan Kajetanowicz i Jarosław Baran, a obecnie rywalizują tacy kierowcy jak Filip Nivette, rajdowy mistrz Polski, czy Aleks Zawada, FIM Endurance World Championship z dwoma polskimi zespołami Team LRP Poland i Wójcik Racing Team, a także Euroformula Open, gdzie startuje Alex Karkosik. Nowością na antenie Motowizji jest magazyn Motowizja Sport PL, który skupia się na polskich zawodnikach motosportowych. W każdym odcinku można zobaczyć, jak nasi rodacy radzą sobie na rajdowych trasach w FIA ERC, ale także w innych krajowych mistrzostwach czy na zagranicznych torach wyścigowych. Program ma swoją premierę w czwartki co dwa tygodnie o godz. 21:00. Natomiast podsumowania zagranicznego sportu motorowego można znaleźć w magazynie AutoSpeed. 

Kanał Motowizja HD na platformie nc+ jest dostępny na pozycji 120 EPG.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *