Norbi i Dawid poprowadzą poranek w Radiu Rekord

Norbi i Dawid Furch, ten gorący duet od najbliższego poniedziałku, 21 września poprowadzi poranne pasmo w Radiu Rekord. Audycja „Obudź się” nadawana jest od poniedziałku do piątku w godz. od 6 do 10. A słuchać jej można w eterze na 106,2 FM i 93,4 FM, a także online na stronie www.radiorekord.pl i w aplikacji mobilnej Radia Rekord.

 

– Nasze poranki będą aha, aha gorącepowiedział Rafał Tatarek, prezes zarządu Radomskiej Grupy Mediowej. – Norbi od lat jest wielkim przyjacielem Radia Rekord i cieszę się, że w końcu będzie z nami pracował. Razem z Dawidem stworzą wybuchowy duet, który z przytupem będzie budził wszystkich słuchaczy Radia Rekord.

– Od kilku lat mieszkam w Radomiu, więc dla mnie był to naturalny ruch, żeby rozpocząć współpracę z największym radiem w regionie radomskimpowiedział Norbi. – Znam wszystkich w redakcji i czuje się tam jak w domu. A wraz z Dawidem stworzymy nietuzinkowy duet, z którym nikt nie będzie mógł się nudzić.

 

 

Dawid Furch w Radiu Rekord pracuje od trzech lat, a wszyscy mogą go znać z jego internetowej przeróbki Zenka Martyniuka. – Każdego dnia Norbi zadba o to, żeby wszystkie kobiety w Radomiu były gorące, a ja zajmę się zapleczem kulinarnym i nakarmię wszystkich frytkami chrupiącymi – powiedział Dawid Furch. – To świetna sprawa, że Norbi będzie współprowadzącym porannego pasma w Radiu Rekord. Dogadujemy się doskonale, tak będzie również na antenie. Słuchajcie nas, a czasami przymknijcie oko na nasze żarty.

 

 

Norbi, a właściwie Norbert Dudziuk to piosenkarz, prezenter radiowy i telewizyjny. Jest absolwentem Państwowej Szkoły Muzycznej w Olsztynie. Fani poznali go w 1997 roku albumem Samertajm, z którego pochodzi jego największy hit „Kobiety są gorące”. Za ten album otrzymał Fryderyka. Od ponad 25 lat Norbi był związany z Radiem Olsztyn, prowadził również teleturniej „Jaka to Melodia” w TVP1, a od lipca 2019 roku jest prowadzącym program „Koło Fortuny” w TVP2.

Dawid Furch pochodzi z Częstochowy, jest absolwentem Uniwersytetu Jagiellońskiego, a od 2017 roku pracuje jako prezenter Radia Rekord i prowadzący programy w Telewizji Dami. Ludzie poznali go za sprawą parodii hitu Zenka Martyniuka „Przez Twe Oczy Zielone”. Nagranie to zostało odtworzone na platformie YouTube ponad 8,5 mln razy, mowa tu o hicie internetu „Przez Te Frytki Chrupiące”.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *