MediaZapowiedzi TV

“NOS4A2” polska premiera 2. sezonu już w czwartek w AMC (wideo)

AMC opublikowało nowe zdjęcia z pierwszego odcinka oraz trailer 2. sezonu „NOS4A2” (10×60’), którego polska premiera odbędzie się w czwartek 2 lipca o 22:00. W serialu z gatunku horroru nadprzyrodzonego zobaczymy nominowanego do nagrody Emmy® Zachary’ego Quinto oraz wschodzącą gwiazdę Ashleigh Cummings.

 

 

Osiem lat po wydarzeniach z 1. sezonu, Vic McQueen (Ashleigh Cummings) jest jeszcze bardziej zdeterminowana, by zniszczyć Charliego Manxa (Zachary Quinto). Charlie, który zmierzył się z własną śmiertelnością, desperacko próbuje zemścić się na Vic. Tym razem jego uwaga jest skierowana na osobę, która znaczy dla niej najwięcej – jej ośmioletniego syna Wayne’a. Wyścig o duszę chłopca nabiera tempa, a sytuacja zmusza bohaterów do stawienia czoła błędom z przeszłości, by mieć wpływ na przyszłość Wayne’a.

 

 

W serii występują również: Jahkara Smith, Olafur Darri Olafsson, Ebon Moss-Bachrach, Virginia Kull, Jonathan Langdon, Ashley Romans, Jason David oraz Mattea Conforti. Producentami wykonawczymi „NOS4A2są showrunnerka Jami O’Brien („Fear the Walking Dead”, „Hell on Wheels”) oraz Joe Hill, autor bestsellerowej powieści z 2013 roku o tym samym tytule.

Serial został wyprodukowany przez AMC Studios we współpracy z Tornante Television.

“NOS4A2” polska premiera 2. sezonu już w czwartek 2 lipca o 22:00 na AMC Polska

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *