Internet & Gry - Reklama

Novigrad drugim dodatkiem GWINTA (wideo)

CD PROJEKT RED, twórcy serii gier o Wiedźminie, zapowiadają Novigrad — drugi dodatek do gry GWINT: Wiedźmińska Gra Karciana.

 

 

 

Inspirowane przestępczym półświatkiem jednej z najważniejszych lokacji gry Wiedźmin 3: Dziki Gon rozszerzenie wprowadza do GWINTA nową frakcję, Syndykat. W jej skład wchodzi ponad 90 kart, w tym 5 najpotężniejszych kryminalistów wolnego miasta, którzy pełnią rolę dowódców frakcji. Wśród zasobów, którymi dysponuje Syndykat, znajduje się też 15 kart międzyfrakcyjnych, po 3 dla każdej z pozostałych frakcji.

 

 

Novigrad to również szereg nowych umiejętności i mechanik. Zdobyte podczas bitwy Korony pozwalają opłacić szemrane działania sojuszników ze słowem kluczowym Zapłata. Eliminując jednostkę, za której głowę wyznaczona została wcześniej Nagroda, zdobywa się dodatkowe Korony. Z kolei popełniając Zbrodnie, które stanowią nową kategorię kart specjalnych, można wzmocnić stronników specjalizujących się w Zastraszaniu, dotkliwie osłabiając przy tym wroga. A to tylko niektóre z nowości dodatku Novigrad.

Do dnia premiery rozszerzenia gracze mogą skorzystać ze specjalnej oferty przedsprzedażowej. Każda z dostępnych paczek zawiera określoną liczbę beczek z kartami wyłącznie z nowego dodatku, a także unikatowy, animowany rewers.

Dowiedz się więcej na temat oferty przedsprzedażowej 

Premiera dodatku Novigrad odbędzie się już 28 czerwca na PC, PlayStation 4 oraz Xbox One. Zawartość rozszerzenia zostanie dodana do gry w formie darmowej aktualizacji. Więcej informacji na temat dodatku znajduje się na dedykowanej mu stronie, jak również na oficjalnej stronie gry GWINT — playgwent.com.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *