MediaPlatforma Canal+/ Canal+ PolskaZapowiedzi TV

Nowa edycja plebiscytu „Twoje miasto z góry” (wideo)

Zgłoś swoje miasto do plebiscytu „Twoje miasto z góry” i zobacz jak wygląda z lotu ptaka w czwartej serii programu „Polska z góry”.

 

 

Miejscowość, która będzie bohaterem trzynastego odcinka serii „Polska z góry 4” wciąż stoi pod znakiem zapytania. W kolejnej edycji plebiscytu „Twoje miasto z góry”, wszystko zależy od widzów.

16 czerwca rusza kolejny plebiscyt „Twoje miasto z góry” organizowany przez Platformę Canal+. W ramach czwartej serii popularnego programu „Polska z góry”, na antenie Planete+ zostanie wyemitowany odcinek specjalny pokazujący miasto, które otrzymało największą ilosć głosów.

 

 

 

Warunkiem wzięcia udziału w plebiscycie jest zgłoszenie miejscowości, która nie była pokazywana w poprzednich odcinkach, do dnia 7 lipca na stronie https://twoje-miasto.planeteplus.pl/. W drugim etapie, trwającym od 9 do 30 lipca, odbędzie się głosowanie. Miejscowości o niewielkiej liczbie mieszkańców, nie muszą się obawiać o znikome szanse wygranej, ponieważ liczba głosów będzie liczona proporcjonalnie do liczby mieszkańców, zapewniając równe szanse każdemu miastu.

Ogłoszenie zwycięskiej miejscowości odbędzie się 10 sierpnia. Zostanie ona sfilmowana z lotu ptaka w formie dodatkowego, trzynastego odcinka, który zostanie zaprezentowany na antenie Planete+ jeszcze w tym roku.

„Polska z góry” jest pierwszą produkcją telewizyjną, która pozwala oderwać się od ziemi i zobaczyć zarówno najpopularniejsze, jak i te nieco mniej znane regiony Polski z lotu ptaka.

Premierowe odcinki czwartej serii tej cieszącej się dużą popularnością produkcji, można oglądać w każdy poniedziałek o godz. 18:30 na kanale Planete+

Zgłoszenia do plebiscytu: https://twoje-miasto.planeteplus.pl/

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *