MediaPolsat BOXZapowiedzi TV

Nowa kampania programu smartDOM – giga oferta sieci Plus dla klientów Polsat Box (wideo)

Ruszyła nowa kampania skierowana do klientów Polsat Box – „Wybierz swoje wszystko” w ramach programu smartDOM. W dwóch spotach telewizyjnych występują m.in. Sanah i Antoni Królikowski. W przygotowanej dla klientów Polsat Box giga ofercie Plus oferuje nielimitowane rozmowy, SMS-y i MMS-y oraz 30 GB za 30 zł miesięcznie. Do tego dwa nowoczesne telefony 5G do wyboru: Samsung Galaxy A52s 5G lub Oppo Reno5 Z 5G w supercenie.

 

W ramach programu smartDOM Plus przygotował wyjątkową ofertę dla klientów Polsat Box (wcześniej Cyfrowy Polsat). Ofertę wspierają dwa 30-sekundowe spoty telewizyjne zrealizowane we współpracy z agencją Freundschaft (wcześniej Scholz&Friends). Można je oglądać w kanałach głównych i tematycznych Polsatu i TVN. Kampania prowadzona jest także w stacjach radiowych i online.

W rolach głównych występują Sanah i Antoni Królikowski, którzy z radością witają nowych sąsiadów, posiadających bogatą ofertę programową Polsat Box, i zachęcają ich do skorzystania z atrakcyjnej oferty sieci Plus z nielimitowanymi rozmowami, SMS-ami i MMS-ami oraz aż 30 GB za 30 zł miesięcznie z rabatami w smartDOM.

 

 

 

Kampania skierowana jest zarówno do obecnych, jak i nowych abonentów Polsat Box. Pokazuje możliwość uzyskania dodatkowych oszczędności, dzięki połączeniu kilku produktów i ofert dostępnych w Grupie Polsat Plus.

Więcej o programie smartDOM.

Metryczka kampanii:

Kreacja: Agencja Freundschaft
Produkcja: TFP Mariusz Matwiejczuk
Postprodukcja: wideo – Televisor ; audio – Ztudio&Burza
Reżyser: Piotr Janowski
Media: TV, online, radio
Dom mediowy: Vizeum

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *