Nowa kampania wizerunkowa Boomeranga: „Jeszcze więcej powodów do śmiechu”

1 czerwca kanał telewizyjny Boomerang startuje z nową kampanią wizerunkową pod hasłem „Jeszcze więcej powodów do śmiechu”. Również tego dnia, stacja oficjalnie stanie się opiekunem małego hipopotama Zumba z wrocławskiego Zoo.
 

 
Należący do Turner Broadcasting System kanał dziecięcy Boomerang od 17 kwietnia jest dostępny w wersji HD, a 1 czerwca startuje z kampanią wizerunkową „Jeszcze więcej powodów do śmiechu”. Na potrzeby działań przygotowano spot promocyjny (LINK) z bohaterami stacji, który będzie emitowany m.in. na antenie Polsatu, TV 4, w wybranych kanałach nc+ oraz w sieci kin Cinema City. Ponadto, przez cały czerwiec Boomerang będzie dostępny w otwartych oknach dla abonentów takich operatorów, jak Vectra, Netia, Telekab, Toya, SGT i Promax. W trwającą miesiąc kampanię zaangażują się również influencerzy: ola.bartoszek, lilisweetchili, cornelliaas oraz nianio.com.pl.
Boomerang od początku bawi cale rodziny i powoduje uśmiechy na twarzach dzieci i ich rodziców. Wszystko dzięki klasycznym, dobrze znanym bohaterom, w których towarzystwie można beztrosko spędzać czas przed telewizorem. Widzowie stacji każdego dnia mogą doskonale bawić się razem z Tomem i Jerry’ym, Jasiem Fasolą, psim detektywem Scooby-Doo i jego przyjaciółmi oraz kultowym królikiem Bugsem. Na antenie stacji nie brak też nowych produkcji, opartych na dobrze znanych historiach, takich jak „Dorotka i Czarnoksiężnik z Krainy Oz” czy „Odlotowe wyścigi”.
W Boomerangu gości też zawsze wesoła ekipa niebieskich hipopotamów z „The Happos Family”, a od 1 czerwca rodzina Boomerangowych zwierzaków jeszcze się powiększy. Dokładnie w Dzień Dziecka stacja oficjalnie weźmie pod swoją opiekę małego, uroczego hipopotama z wrocławskiego Zoo – dwuletnią Zumbę. Z tej okazji, młoda samica otrzyma specjalny tort, a całe wydarzenie będzie można śledzić za pośrednictwem relacji live na Facebooku (na kanałach Boomerang Polska i Zoo Wrocław). Tego dnia Boomerang przygotował również wiele atrakcji dla odwiedzających wrocławski ogród zoologiczny. W pobliżu Afrykanarium ulokowana będzie specjalna strefa, w której na zwiedzających będą czekali bohaterowie znani z anteny stacji, angażujące gry i zabawy oraz kącik odpoczynku. Nie zabraknie też upominków.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *