Hity kanałów Zoom TV, Kino Polska, Kino TV i FilmBox Premium HD

Hity kanałów Zoom TV, Kino Polska, Kino TV i FilmBox Premium HD na tydzień 16-22 czerwca 2018 roku.
 

 
W tygodniu 16-22 czerwca 2018 Grupa Kino Polska pokaże m.in. kolejne premierowe odcinki znakomitego serialu komediowego „Jak zostałem Rosjaninem” z Mateuszem Damięckim w roli głównej (Zoom TV)oraz komedię „Słońce, siano i truskawki”, która zostanie wyemitowana w ramach cyklu filmów czechosłowackich „Z czego śmieją się sąsiedzi” (Telewizja Kino Polska).
„Słońce, siano i truskawki” to część popularnej trylogii, która w przezabawny sposób pokazuje czechosłowacką prowincję. FilmBox Premium HD zaprasza na kolejne odcinki znakomitego serialu „Mafia zabija tylko latem”. To rewelacyjna tragikomedia twórców serialu „Młody papież” – jednego z najlepszych seriali w historii telewizji.
 

SERIALE

PREMIERA ZOOM TV!

PREMIERA W OGÓLNOPOLSKIEJ TELEWIZJI

„Jak zostałem Rosjaninem” („Kak ya stał russkim”)

serial komediowy, Rosja 2015, reż. Konstantin Stasky, wyst.: Mateusz Damięcki, Sergey Chirkov, Svetlana Ivanova, Denis Pyanov, Nikita Panfilov

Alex Wilson to młody dziennikarz poczytnej gazety „American Post” z Nowego Jorku. Gdy naraża się artykułem pewnemu kongresmenowi, szef postanawia wysłać go do… Moskwy. Początkowo młody Amerykanin traktuje pobyt w Rosji jak zesłanie, jednak szybko przekonuje się, że to fascynujący kraj! W Moskwie Alex przeżywa mnóstwo zabawnych perypetii i spotyka miłość swojego życia. Czy Amerykanin w Moskwie będzie potrafił wręczyć łapówkę? A może odmówi alkoholu? Ciekawe co z tego wszystkiego wyniknie!? Główną rolę w serialu gra Mateusz Damięcki, któremu towarzyszą m.in. Siergiej Chirkov i Swietłana Ivanova. W rosyjskiej telewizji serial cieszył się tak dużą popularnością, że powstał już drugi sezon.

Premiera: niedziela, 17 czerwca / 17:00 i 17:35 (odcinki: 11 i 12)

Emisja premierowych odcinków: każda niedziela / 17:00

DOKUMENTY

PREMIERA ZOOM TV!

Cykl PONIEDZIAŁKI NIE Z TEGO ŚWIATA

„Śmiercionośne zjawy” („When Ghost Attack”)

dokument, USA 2013

Dokument zabiera widzów w mroczną podróż do świata zjawisk paranormalnych. Program pokazuje co się dzieje, gdy zło zza światów atakuje ludzi. Mroczne znaki, niepokojące szepty, rany fizyczne – to wszystko znajdziemy w „Śmiercionośnych zjawach”. Wszystkie historie są opowiedziane z perspektywy ofiar i ich bliskich, co powoduje, że strach i przerażenie stają się niemal namacalne.

Premiera: poniedziałek, 18 czerwca / 22:05 (odc. 7)

Emisja premierowych odcinków: każdy poniedziałek / 22:00

PREMIERA ZOOM TV!

Cykl SZOKUJĄCE WTORKI

„Terror w pracy” („Twisted Tales of My 9 to 5”)

dokument, Kanada 2015

Szef-psychopata, podstępni współpracownicy, najdziwniejsze zadania do wykonania? Program przedstawia najbardziej skandaliczne, nieoczekiwane i dziwne historie, które wydarzyły się… w miejscu pracy. Nieszczęśnicy, którzy przeżyli najgorsze chwile swojego zawodowego życia, dzielą się własnymi doświadczeniami. Ten program udowadnia, że nawet praca może być prawdziwym koszmarem!

Premiera: wtorek, 19 czerwca / 22:10 (odc. 2)

Emisja premierowych odcinków: każdy wtorek, godz. 22:00

PREMIERA ZOOM TV!

„Tajemnice zwykłych rzeczy” („The Works”)

dokument, USA 2008

Program szczegółowo prezentuje skomplikowane procesy stojące za największymi wynalazkami ludzkości i zwykłymi produktami, które wszyscy kupujemy i z których na co dzień korzystamy. Przybliża drogę od A do Z, którą musiały przejść poszczególne komponenty, zanim złożono je w jedną całość i przedstawia niesamowitych ludzi, którzy za tym wszystkim stoją. Jeśli interesuje Cię jak powstają buty albo motocykle, ten program jest dla Ciebie!

Premiera: piątek, 22 czerwca / 17:55 (odc. 3)

Emisja premierowych odcinków: każdy piątek, godz. 18:00

FILMY

„Sekretne okno” („Secret Window”)

dramat, thriller, USA 2004, reż. David Koepp, wyst.: Johnyy Depp, Maria Bello, John Turturro

Mort Rainey jest uznanym pisarzem, który po rozstaniu z żoną zrywa z „wielkim światem” i przenosi się na prowincję do domu nad jeziorem. Będąc w głębokiej depresji cierpi na niemoc twórczą. Tymczasem u progu jego domu zjawia się psychotyczny nieznajomy John Shooter, zarzucając Mortiemu plagiat jego opowiadania i żądając sprawiedliwości i zadośćuczynienia. Gdy żądania przeradzają się w śmiertelne groźby, Rainey zwraca się o pomoc do prywatnego detektywa. Jednak nic nie jest w stanie powstrzymać horroru, który już zdążył wymknąć się spod kontroli. Rainey wkrótce odkrywa, że nie może ufać nikomu i niczemu…

Emisja: sobota, 16 czerwca / 20:00

„Brick Mansions. Najlepszy z najlepszych”

akcja, Francja, Kanada 2014, reż. Camille Delamarre, wyst.: Paul Walker, David Belle

Pełen pościgów, bójek i strzelanin film akcji, do którego scenariusz napisał sam Luc Besson, twórca kultowego „Leona Zawodowca”. Głównym bohaterem filmu jest tajny agent z ponurego Detroit, prowadzący śledztwo w sprawie broni masowej zagłady. Pomaga mu człowiek doskonale znający tytułowe getto. Obaj mają tylko 24 godziny na odnalezienie broni. Wszystko wskazuje na to, że znajduje się ona w rękach potężnego dilera narkotyków. Główną rolę w filmie gra Paul Walker znany z kultowej serii „Szybcy i wściekli”.

Emisja: niedziela, 17 czerwca / 21:55

SERIALE

PREMIERA KINO POLSKA!

„Sprawiedliwi”

wojenny, Polska 2010, reż. Waldemar Krzystek, wyst.: Marta Chodorowska, Wojciech Solarz, Anna Dereszowska, Jakub Mazurek, Katarzyna Gniewkowska, Cezary Morawski, Jan Englert, Borys Szyc

Serial historyczny, którego akcja dzieje się w dwóch warstwach czasowych: w czasie II Wojny Światowej i współcześnie. Podczas okupacji Basia, członkini „Żegoty” pomaga Żydom i aktywnie działa w konspiracji. Jej mąż Stefan nie chce się angażować. Jego nastawienie zmienia dopiero tragedia rodzinna. Basia jako 90-letnia staruszka zostaje odznaczona medalem Sprawiedliwy Wśród Narodów Świata i razem z synem Marcinem jedzie do Jerozolimy.

Premiera: niedziela, 17 czerwca / 12:10 i 13:10 (odc. 5 i 6)

FILMY

„Matka Teresa od kotów”

dramat, Polska 2010, reż. Paweł Sala, wyst.: Ewa Skibińska, Mariusz Bonaszewski, Mateusz Kościukiewicz, Filip Garbacz, Monika Pikuła, Ewa Szykulska, Janusz Chabior, Małgorzata Łata

W podmiejskim motelu specjalny oddział policji aresztuje dwóch młodych ludzi. Starszy Artur ma niewiele ponad dwadzieścia lat, młodszy Marcin – trzynaście. Ciąży na nich zarzut popełnienia bestialskiego morderstwa na własnej matce. Akcja coraz bardziej cofa się w czasie, ukazując codzienne życie i pracę matki chłopców; stosunki panujące w ich rodzinie, rosnącą fascynację Marcina bratem, powrót ojca chłopców z misji wojskowej, a przede wszystkim złowrogą przemianę Artura…

Emisja: sobota, 16 czerwca / 21:50 i czwartek, 21 czerwca / 20:00

PREMIERA KINO POLSKA!

CYKL FILMÓW CZECHOSŁOWACKICH „Z CZEGO ŚMIEJĄ SIĘ SĄSIEDZI”

„Słońce, siano i truskawki” („Slunce, seno, jahody”)

komedia, Czechosłowacja 1983, reż. Zdeněk Troška, wyst.: Stanislav Tříska, Veronika Kánská, Petra Pyšová, Broněk Černý

Hostice, mała miejscowość na południu Czech, gdzie diabeł mówi dobranoc. Szymon Planicka, student szkoły rolniczej przybywa tu z bardzo poważnym zadaniem. Ma dołączyć do miejscowej spółdzielni rolniczej, oraz przeprowadzić autorski eksperyment dotyczący wpływu kultury środowiska na dojność krów. Kierownictwo spółdzielni nie chce o niczym słyszeć, ale wkrótce ktoś kojarzy nazwisko Szymona z nazwiskiem miejscowego notabla. Blażena, córka gospodyni, u której chłopak został zakwaterowany ma mieć na niego oko. Zadanie komplikuje jej zazdrosny chłopak, Venca.

Premiera: poniedziałek, 18 czerwca / 20:00

SERIALE

PREMIERA W POLSKIEJ TELEWIZJI!

PREMIERA KINO TV!

„Facet od serca” („The Heart Guy”) – 2. sezon

dramat, Australia 2017, reż. Ian Watson, wyst.: Rodger Corser, Nicole da Silva, Ryan Johnson

Drugi sezon australijskiego hitu serialowego. Doktor Hugh przechodzi kryzys – musi się zmierzyć z wieloma problemami: w pracy, w rodzinie i życiu miłosnym. Charlie chwyta się każdego, nawet niemoralnego sposobu, by odzyskać Matta. A radość Meryl z wygranej w wyborach zostaje przyćmiona przez skandal z oszustwem.

Premiera: wtorek, 19 czerwca / 21:00 i 22:00 (sezon 2; odc. 9 i 10)

Emisja premierowych odcinków: każdy wtorek, godz. 21:00

SERIALE

PREMIERA W POLSKIEJ TELEWIZJI!

PREMIERA FILMBOX PREMIUM HD!

„Mafia zabija tylko latem” („Mafia Kills Only in Summer”)

komedia, dramat, Włochy, 2016, reż. Luca Ribuoli, wyst.: Claudio Gioe, Anna Foglietta, Francesco Scianna

Serial ukazuje krwawe rządy najpotężniejszej włoskiej mafii przez pryzmat dorastającego Salvatore i jego rodziny. Wszystko zaczyna się w 1979 roku w Palermo, gdy młodziutki Salvatore zakochuje się w nowej szkolnej koleżance, o której względy rywalizuje ze swoim najlepszym przyjacielem. Jednocześnie chłopiec jest świadkiem moralnych rozterek swojego ojca, który w mieście rządzonym przez mafię próbuje pozostać wierny własnym zasadom.

Premiera: sobota, 16 czerwca / 21:00 i 22:05 (odc. 5 i 6)

Emisja premierowych odcinków: każda sobota / 21:00

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *