Technologia - Promocje

Nowa linia ekskluzywnych smartwatchy Garmin MARQ Performance Edition

Garmin ® International zaprezentował dziś ekskluzywną kolekcję smartwatchy MARQ ® Performance Edition. Urządzenia wykonane są z materiałów, które pozwolą sportowcom, podróżnikom, pilotom i kierowcom realizować swoje pasje bez żadnych kompromisów na rzecz stylu.

 

Modele MARQ Driver oraz MARQ Aviator zyskały silikonowe paski, a modele MARQ Athlete i MARQ Adventurer oferowane są odpowiednio z pasem pomiaru tętna HRM Pro i czujnikiem temperatury tempe™ w zestawie. Tym samym, stworzone do każdej okazji i aktywności smartwatche z serii MARQ Performance Edition mogą stanowić niezwykle ciekawe uzupełnienie kolekcji zegarków.

„Naszym celem jest zaproponowanie klientom urządzeń, które dostarczą im nowych wrażeń podczas realizacji ich pasji, osiągania celów i bicia własnych rekordów. Kolekcja MARQ jest odzwierciedleniem ich aspiracji. Wierzymy głęboko, że zegarki z tej linii pomogą sportowcom, podróżnikom, kierowcom i pilotom przenieść swoją pasję na nowy poziom.”powiedział Dan Bartel, wiceprezes Garmin ds. sprzedaży.

MARQ Athlete Performance Edition

Zegarek ten został z myślą o tych, którzy żyją pasją do sportu. Na bezelu zegarka umieszczone są
wskazania dot. czasu niezbędnego do regeneracji oraz pułapu tlenowego, dostarczając tym samym
szybkich informacji o postępach i aktualnej formie. Specjalistyczne zegarki z tej linii zostały wykonane z materiałów najwyższej jakości oraz wyposażone w wymienny silikonowy pasek z systemem QuickFit ® . Zegarek MARQ Athlete Performance Edition w zestawie posiada także pulsometr HRM Pro™, ktry pozwala uzyskać jeszcze więcej danych treningowych i szlifować formę w oparciu o wskazania zaawansowanych danych fizjologicznych i dynamiki biegu.

MARQ Adventurer Performance Edition

Ten smartwatch jest gotowy na każde wyzwanie i będzie wiernym towarzyszem każdego podróżnika, który chce przesuwać granice i eksplorować niezbadane obszary. Zegarek wyposażony został w kompas z klasyczną żłobioną tarczą oraz w 46-milimetrowy bezel i kopertę ze szczotkowanego tytanu. Całości dopełnia pasek z gumy silikonowej w kolorze ember orange, który sprawia, że smartwatch pewnie trzyma się na przegubie dłoni nawet w ekstremalnych sytuacjach. Urządzenie oferowane jest w zestawie z czujnikiem temperatury tempe™, który bezprzewodowo przekazuje dane do zegarka.

MARQ Driver Performance Edition

W tym modelu uwagę zwraca wysokiej jakości pasek z gumy silikonowej w kolorze plasma red z
systemem QuickFit, a także bezel powleczony węglową powłoką DLC z elementami ceramicznymi.
Dodatkowo, w pamięci zegarka zapisano mapy 250 torów wyścigowych z całego świata. Dzięki temu
może on mierzyć czasy odcinków i okrążeń, wskazywać aktualny czas delta oraz mierzyć czas na
torze, pomagając kierowcom osiągać coraz lepsze rezultaty. Funkcja timera na torze pozwala
użytkownikowi zapisywać czasy przejazdów samochodów i wyliczać ich średnią prędkość.

MARQ Aviator Performance Edition

Zaraz po wyjęciu z pudełka model MARQ Aviator zwraca uwagę precyzyjnie dopasowanym
silikonowym paskiem. Zegarek wygodnie leży na nadgarstku zarówno podczas czynności
wykonywanych w czasie lotu, jak i poza kokpitem samolotu, gdy w codziennych sytuacjach niezbędny jest elegancki wygląd. Smartwatch utrzymany jest w klasycznych monochromatycznych kolorach, posiada 24-godzinną polerowany na błysk bezel oraz wskazania dwóch dodatkowych stref czasowych, co jest niezwykle przydatne w trakcie intensywnych podróży.

Po połączeniu zegarka z komunikatorem satelitarnym Garmin inReach 1 , użytkownicy zegarków MARQ mogą otrzymywać na swoich urządzeniach wiadomości drogą satelitarną. Niezależnie więc na jaką przygodę wyruszysz, inReach zapewnia komfort psychiczny, dwustronną komunikację tekstową, lokalizowanie pozycji oraz niezbędne funkcje umożliwiające wezwanie pomocy.

Smartwatche MARQ Athlete Performance Edition z pulsometrem HRM Pro, MARQ Adventurer
Performance Edition z czujnikiem tempe, MARQ Driver Performance Edition oraz MARQ Aviator
Performance Edition są już dostępne w sugerowanych cenach detalicznych wynoszących odpowiednio €1,700, €1,600, €2,100 i €1,600. Aby dowiedzieć się więcej na temat oferowanej przez Garmin kolekcji MARQ, odwiedź www.garmin.com/marq.

Produkty Garmin zostały zaprojektowane dla entuzjastów aktywności na powietrzu i zrewolucjonizowały życie wielu poszukiwaczy przygód, sportowców i entuzjastów outdooru na całym świecie. Marka Garmin stawia sobie za cel tworzenie produktów, dzięki którym przeżycia stają się głębsze, życie bogatsze w doświadczenia, a każdy dzień może dostarczyć nowych okazji do tworzenia innowacji i pokonywania dotychczasowych osiągnięć. Aby dowiedzieć się więcej o marce Garmin, odwiedźwirtualne centrum prasowe pod adresem newsroom albo śledź nasze kanały w mediach
społecznościowych pod adresem facebook.com/garmin, twitter.com/garminnews,
instagram.com/garminoutdoor lub zasubskrybuj kanał video pod adresem

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *