„Nowa Maja w ogrodzie” zacznie wiosnę w HGTV

W tym roku wiosna rozpocznie się już 1 marca! Wtedy właśnie w stacji HGTV rusza nowy sezon programu „Nowa Maja w ogrodzie”, w którym Maja Popielarska zaprezentuje Wam mnóstwo ciekawych ogrodów z całej Polski!

 

 

 

 

Pierwszy dzień marca to oficjalny start wiosennej ramówki stacji HGTV. Jako pierwszą premierę tego sezonu pokażemy Wam nowy odcinek „Nowej Mai w ogrodzie” – 1 marca o godz. 9:20.

W nowej serii programu Mai Popielarskiej znów będziemy oglądać najciekawsze i najpiękniejsze ogrody w Polsce. Niektóre z nich nasza ekipa odwiedzi po raz kolejny, by sprawdzić, jak zmieniły się na przestrzeni lat. W tym sezonie zobaczymy ogrody m.in. ze Swarzędza pod Poznaniem, Karkonoszy czy Gliwic. Będzie tez kilka ogrodów z Podlasia i Wielkopolski.

Program powstaje już od 15 lat, podczas których zrealizowano 738 odcinków. Na początku był emitowany w stacji TVN Meteo pod tytułem „Maja w ogrodzie”. Po starcie kanału HGTV zmienił nazwę na „Nowa Maja w ogrodzie”.

One thought on “„Nowa Maja w ogrodzie” zacznie wiosnę w HGTV

  • 20 września 2020 o 11:14
    Permalink

    To prawda. TVN przed Faktami daje szmirę jak Ukryta Prawda, co to trochę wstyd nawet wziąć w tym udział, zamiast coś o ogrodach, wiejskiej architekturze. Maja zna się na ogrodach, roślinach, program ma trafioną formułę, ale nie podoba mi się dobór kolorów w radach, które daje ludziom w Nowe Maji w Ogrodzie. W ostatnim odcinku starsi Państwo (chyba z Podlasia) mieli piękny drewniany, szalowany drewnianą boazerią dom i klimatyczny ogród. Maja kupowała dla nich pojemnik na deszczówkę (pomysł ciekawy). Jednak do ich czerwonej dachówki pasował pojemnik w kolorze ceglanym. Nawet był taki w sklepi. Ona wybrała szary. A mamy w polskim krajobrazie wsi i małych miast za dużo dziś szarości. Ileż ładniejsze są domy tynkowane na biało (jak kiedyś wapnem) i z czerwoną dachówką niż szare z czarną blachą i to błyszczącą. I te szare, metalowe nowoczesne płoty. Nigdy się do tego nie przekonam. Brak gustu jest obecnie w Polsce wszechobecny.

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *