Nowa odsłona biznesu na Radiozet.pl

Serwis Biznes.radiozet.pl ma nowy funkcjonalny i nowoczesny layout. Użytkownicy znajdą w nim newsy gospodarcze i biznesowe, w tym bieżące informacje z giełdy, świata finansów i inwestycji. Nie zabraknie tu także praktycznych porad i informacji, jak założyć oraz z sukcesem prowadzić własną firmę, rozliczać się z urzędem skarbowym czy jak inwestować.

 

 

Dzięki treściom zawartym w Biznes.radiozet.pl użytkownicy będą również na bieżąco z nowelizacjami przepisów prawa w zakresie gospodarki i prowadzenia biznesu. W nowej odsłonie serwisu zastosowano szereg graficznych etykiet, wyróżniających najważniejsze treści. Uzupełnieniem jest widget z kursami walut.

Konsekwentnie realizujemy tegoroczne założenia planu w zakresie rozwoju serwisów internetowych Grupy Eurozet. Po Zdrowiu i Wiadomościach przyszedł czas na zmiany w serwisie Biznes, który jest istotną częścią portalu Radiozet.pl. Dzięki nim użytkownicy będą mieli jeszcze łatwiejszy dostęp do rzetelnych i eksperckich treści związanych z szeroko pojętymi finansami. Jestem przekonany, że Biznes.radiozet.pl będzie dla wielu użytkowników pierwszym źródłem informacji w tym zakresie – mówi Tomasz Sofuł, dyrektor Działu Online Grupy Eurozet

Serwis został zaprojektowany zgodnie z filozofią mobile first w technologii Responsive Web Design, tak aby użytkownicy mogli z niego korzystać w równie komfortowy sposób zarówno na desktopie, jak i smartfonie. Za  przygotowanie, projekt graficzny i wdrożenie nowej strony odpowiedzialny był zespół online Grupy Eurozet. Biznes.radiozet.pl jest integralną częścią portalu Radiozet.pl.


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *