PolsatSport w TV

Czerwiec w Polsat Games (wideo)

Czerwiec w Polsat Games to powrót najbardziej prestiżowych krajowych i europejskich rozgrywek League of Legends i niezapomniana epicka bitwa w Rift Rivals – Ameryka Północna vs. Europa. Po raz pierwszy w polskiej telewizji tylko w Polsat Games będzie można oglądać serial „Inazuma Eleven Go”.

 

 

Ultraliga, najważniejsze krajowe rozgrywki League of Legends 18 czerwca powracają z drugim sezonem na antenę Polsat Games! Na początek czeka nas 7 tygodni niesamowitych emocji w fazie ligowej. Ponownie na antenie Polsat Games do walki staną zespoły: Actina Pact, Illuminar Gaming, Pride, Wisła Płock, a także devils.one, którzy po pasjonującym BO5 w marcowym finale musieli uznać wyższość Rogue Esports Club, które przeszło gruntowne zmiany. Czy i tym razem uda im się wygrać? Ponadto, w drugim sezonie dołączą dwie organizacje – Avez oraz nowopowstała organizacja, która przejmie skład Avia Deceptor. Do fazy pucharowej Ultraligi awansuje sześć najlepszych drużyn. Transmisje rozgrywek od 18 czerwca, w każdy wtorek i środę od godziny 17:00.

 

 

Przed daniem głównym Polsat Games zaserwuje swoim widzom niesamowitą przystawkę pełną emocji! Tydzień wcześniej w dniach 10-14 czerwca o godzinie 9:00 oraz o 16:30 będzie retransmitowana cała faza pucharowa poprzedniego sezonu Ultraligi wraz z finałem między Rogue Esports Club i devils.one, który po raz pierwszy odbył się wraz z udziałem widowni zagrzewającej od początku do samego końca tego emocjonującego BO5 swoje drużyny.

Drugi sezon Ultraligi oznacza także powrót najpopularniejszego programu publicystycznego o League of Legends w Polsce! „LoLek i Kawunia” będzie teraz transmitowany w każdy poniedziałek od 17 czerwca o godzinie 17:00.

Nie mogę się już doczekać powrotu do studia Polsat Games. „LoLek i Kawunia” odrobinę się zmieni, a to wszystko po to, by widzowie jeszcze bardziej interaktywnie mogli uczestniczyć w dyskusji i angażowali się w rozmowy ekspertów. Zapraszamy już od 17 czerwca do oglądania programu, w którym prezentujemy najważniejsze wieści z esportowego świata LoL-a mówi Daniel Pastusiak, prowadzący program „LoLeK i Kawunia”.

 

 

To jednak nie koniec „LoL-owych” powrotów na antenę Polsat Games. Już w najbliższy piątek, 7 czerwca rozpocznie się letnia edycja najważniejszych europejskich rozgrywek – League of Legends European Championship. Prestiżowe rozgrywki wracają po krótkiej przerwie a wraz z nimi aż sześciu Polaków, w tym Marcin Jankowski tryumfator międzynarodowego MSI. Obok niego zobaczymy aż trzech reprezentantów polskiej Ultraligi w drużynie Rouge, czyli Woolite’a, Vandera i Inspireda. Oprócz nich, podobnie jak w poprzednim sezonie wystąpią Jactroll w barwach Vitality oraz Selfmade w SK Gaming. W letnich rozgrywkach LEC, dziesięć zespołów powalczy podczas dziewięciu kolejek o fazę pucharową. W play-offach oprócz nagród, pokaźnej puli pieniężnej i samego trofeum, zwycięzca rozgrywek ma zapewniony bezpośredni awans na Mistrzostwa Świata, które w tym roku odbędą się w Paryżu. Transmisja letniego League of Legends European Championship od 7 czerwca w piątki od godziny 17:45 oraz w soboty od 16:45.

A na deser coś na co wszyscy fani League of Legends co roku czekają z wypiekami na twarzy. „Rift Rivals”, w którym najlepsze drużyny Ameryki Północnej zmierzą się Europejskimi dominatorami. W tym ze zwycięzcą tegorocznego MSI, czyli G2 Esports z Jankosem w składzie. Obok nich do walki o prym jednego z dwóch regionów staną Origen oraz Fnatic. Transmisja „Rift Rivals” codziennie, od czwartku, 27 czerwca do soboty, 29 czerwca od godziny 20:45 tylko w Polsat Games.

Oprócz powrotu rozgrywek League of Legends, po raz pierwszy w polskiej telewizji, widzowie będą mogli obejrzeć serial anime „Inazuma Eleven Go”, kontynuację kulowego „Inazuma Eleven”. Serial opowiada historie Matsukaze Tenma, który próbuje dostać się do piłkarskiego klubu w gimnazjum Raimona. Obecna dyscyplina sportu znacznie różni się od tego, jak ją sobie wyobrażał. Matsukaze Tenma wraz z członkami zespołu Raimon chce przywrócić dawną wolną piłkę nożną, aby każdy mógł w nią grać swobodnie. Emisja serialu od poniedziałku do piątku godzinie 15:00. Powtórki od wtorku do piątku o 7:30.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *