DVB-TMediaPolsat BOXZapowiedzi TV

Nowa porcja premierowych skeczy w programie Kabaret na żywo. Młodzi i Moralni

W niedzielę, 19 września, o godzinie 20:05 zapraszamy na drugi odcinek show „Kabaret na żywo. Młodzi i Moralni”! Tym razem gościem specjalnym jest Kabaret Smile.

W drugim odcinku programu Kabaret na żywo. Młodzi i Moralni gospodarze i ich goście zaskoczą widzów premierowymi skeczami oraz superśmiesznymi seriami m.in. Z Andrzejem na nartach, Pod willą czy najświeższą porcją Faktów autentycznych.

W programie zobaczymy skecz „Rodo” w wykonaniu Kabaretu Moralnego Niepokoju. Co zrobić kiedy pęknie nam rura w domu, zalewamy sąsiadkę, ale niestety administrator budynku nie chce nam podać jej danych bo… RODO? Dane osobowe są ważniejsze niż same osoby! Ten skecz to seria wpadek, zwrotów akcji i gwarancja śmiechu!

Gościem kabaretowym odcinka jest Kabaret Smile. Tym razem panowie połączą „siły” z Kabaretem Młodych Panów w skeczu „Rachuneczek”. Super modna restauracja, drogie drinki, piątka przyjaciół, świetna atmosfera….do momentu, kiedy kelner przyniesie bardzo wysoki rachunek. W skeczu tym zobaczymy walkę samców alfa i ich rozdmuchanych ego. Jak zakończy się ta kolacja? Będziecie zaskoczeni!

Do łez rozbawi nas skecz „Zgon w restauracji” w wykonaniu Kabaretów Młodych Panów, Kabaretu Czesuaf oraz Ewy Błachnio. Co się dzieje w restauracji kiedy okazuje się, że… ktoś zaliczył zgon? Jeść czy uciekać? Jak w tej niecodziennej sytuacji zachowają się goście, kelner oraz policjanci czekając na prokuratora? Zobaczymy już w tę niedzielę w Telewizji Polsat.

Za oprawę muzyczną każdego odcinka odpowiada niezastąpiony zespół Enej.

Kabaret na żywo. Młodzi i Moralni na antenie Telewizji Polsat, w niedzielę 17 września o godzinie 20:05

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *