NASZ NEWSPlatforma Canal+Polecane

Nowe pozycje kanałów MWE Michał Winnicki Entertainment w Canal+

W dniu dzisiejszym dość niespodziewanie kanay Antena HD, Nuta.TV, zmieniły pozycję nadawania w Canal+:  Antena HD z pozycji 234 na 58, Nuta.TV z pozycji 257 na 258, Nuta Gold z pozycji 258 na 242, TVC z pozycji 236 na 59 a Power TV z pozycji 256 na 257.

 

 

Antena HD to nowy kanał kierowany do osób powyżej 50 roku życia oraz całych rodzin. Program zapewnia nie tylko rozrywkę, ale również szeroko pojętą informację i edukację, szczególnie w dziedzinie aktywizacji i zdrowego trybu życia.

W ofercie programowej znajdują się również kultowe seriale, m.in. nowe odcinki Mody na Sukces ,programy rozrywkowe, kabarety oraz wartościowe dokumenty.

NUTA.TV – to polski kanał FTA skierowany do widzów, których interesują najnowsze teledyski muzyczne z gatunków POP oraz DANCE, a także największe przeboje ostatniej dekady, tworzone zarówno przez artystów polskich, jak i zagranicznych.

NUTA GOLD to kanał muzyczny oferujący widzom sentymentalną, muzyczną podróż w towarzystwie najpopularniejszych przebojów od lat 60, aż do czasów współczesnych. To prawdziwa gratka dla koneserów dawnych kultowych hitów, na których wychowały się całe pokolenia.

NUTA GOLD dzięki przemyślanej i wyselekcjonowanej kompozycji utworów minionych dekad, pozwala przenieść się do dawnych lat i posłuchać przebojów, które na zawsze zapisały się w dziejach muzycznej historii – bawiły, kształtowały i wzruszały na całym świecie.

TVC to telewizja z centrum Polski, która w swoim sercu ma wszystkich Polaków. Widzowie w ramówce znajdą kultowe filmy i seriale, ciekawe programy poradnikowe, seriale animowane dla najmłodszych oraz informacje z regionów.

TVC to także widowiska artystyczne dla całych rodzin, w tym między innymi koncerty i kabarety.

Power TV – to pierwszy polski kanał muzyczny grajacy w formacie adult-disco. Na antenie prezentowane są największe hity polskiej muzyki disco, a także wiecznie żywe przeboje eurodance.

Stacja kierowana jest przede wszystkim do kobiet lubiących taneczną muzykę.

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *