Radio

Nowa ramówka w Radiu Nowy Świat (wideo)

Czy Nowy Świat może nadawać jeszcze dłużej? Może – i będzie. Czy może zaproponować więcej autorskich audycji? Może – i proponuje. Kampania wizerunkowa? Wystartowaliśmy! Nowa ramówka do usłyszenia na antenie już od poniedziałku.

 

Nowe audycje, nowe godziny nadawania – od poniedziałku w Nowym Świecie duże zmiany. 15 lutego startujemy z nową ramówką i będziemy nadawać na żywo aż do północy.

„Próbne loty” niemalże zupełnie znikną z anteny – na ich miejscu pojawią się autorskie audycje młodych talentów Radia Nowy Świat. „Motyw Przewodni”, „Dobrze nastrojone”, „Personal bigos”, „Domówka”, „Berganocka” czy „U progu nocy” – to tylko niektóre z nowych tytułów, które już za kilka dni zagoszczą na stałe w naszej ramówce. Wyjątkiem pozostanie sobotni „Próbny lot” o godzinie 19. W rotacyjnie prowadzonej audycji za każdym razem zostanie uwzględnione nazwisko jej autora.

Niektóre nowe tytuły są już znane naszym Słuchaczom – „Szczyt wszystkiego”, czyli praca zbiorowa pod kierunkiem Mateusza Andruszkiewicza, Marcina Manna i Maćka Jankowskiego, „Muzyka do czytania” Michała Nogasia czy „90/h” Bartka Winczewskiego.

Od najbliższej niedzieli o godzinie 12:00 w audycji redaktora Wojciecha Manna pojawiać się będzie „Finał Tygodnia”, czyli podsumowanie „Szczytu wszystkiego”. Forma audycji w przyszłości ulegnie zmianie, jednak już teraz wiadomo, że na antenie pojawią się goście specjalni – o tym będziemy informować na bieżąco.

Zmiany w ramówce to nie jedyne nowości, w czwartek wspólnie z Patronite wystartowaliśmy z kampanią wizerunkową Nowego Świata. Będzie ona podzielona na cztery etapy – pierwszy z nich rozpoczynamy na Facebooku. Później nasze materiały promocyjne będą pokazywać się również poza nim, będzie można nas spotkać w niemalże całym Internecie, proszę być czujnym! Jednocześnie informujemy, że prawie cały koszt kampanii zostanie pokryty przez Patronite. Radio Nowy Świat dostarczyło materiały niezbędne do prowadzenia promocji, ich autorem jest Marcin Mann.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *