Nowa wersja oprogramowania dla dekoderów 4K UltraBOX+ z serii ITCA

Nowa wersja oprogramowania dla dekoderów 4K UltraBOX+ z serii ITCA zostanie udostępniona 14.07.2021 roku.

 

Nr serii swojego dekodera zweryfikujesz spoglądając na podpis kodu kreskowego umieszczonego z tyłu dekodera. Tutaj znajdziesz więcej informacji jak to zrobić.

Numer wersji oprogramowania to 3.2.4

Aktualizacja potrwa około 25 minut, w tym czasie nie odłączaj zasilania ani kabla antenowego od dekodera.

Oprogramowanie wprowadza następujące zmiany:

  • Zmiana w ustawieniach opcji DOLBY AUDIO (USTAWIENIA -> USTAWIENIA TELEWIZORA -> USTAWIENIA HD) odpowiedzialnej za odtwarzanie dźwięku przestrzennego. Od teraz możesz wybrać DOLBY DIGITAL jako ZAWSZE, PRZELOTOWO lub NIE. Szczegóły znajdziesz tutaj.
  • Zmiana w treści komunikatu informującego o problemach z ustawieniem anteny. Nowy komunikat ma tytuł [NSS1] NIEDOSTĘPNY SYGNAŁ SATELITARNY.
  • Poprawa stabilności pracy dekodera.

Jeśli dekoder nie pobrał samodzielnie nowego oprogramowania to możesz wymusić aktualizację ręcznie. Wciśnij MENU na pilocie do dekodera oraz wybierz USTAWIENIA -> INSTALACJA -> AKTUALIZACJA DEKODERA.

 

Następnie wybierz KONTYNUUJ, aby dekoder sprawdził czy jest dostępna nowa wersja oprogramowania i jeśli tak by zaczął pobierać nowe oprogramowanie.

Rozwiązania problemów i odpowiedzi na najczęstsze pytania dotyczące Twoje dekodera znajdziesz w sekcji pomoc? Kliknij i sprawdź!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *